Jepet ambjent me Qera tek Bulevardi Bajram Curri

Gallery Image
 • Komerciale
  57 m2
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Me qera
  380 € Për muaj
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2009
 Përshkrimi
 Ne nje zone shume te njohur afer gjithe rrugeve kryesore, jepet ambjent me qera me sip. 57 m2. Ka qene me pare lokal, por mund te shfrytezohet dhe per zyra, klinike, ambjent estetik etj. Eshte me hipoteke, dhe nga rruga kryesore ka fasade xhami gje e cila ben te mundur ndricimin komplet te ambjentit.
Do parapagim 6 muaj.
Qeraja: 380 Euro/Muaji
Na kontaktoni ne kete nr.
Cel. +355 69 35 55 508

 In a very well known area near all main roads, is given for rent area. 57 m2. It has been bar coffee, but it can be used for offices, clinics, aesthetics, etc. It is a mortgage, and from the main street, there is glass facade which makes it possible to fully illuminate the environment.
Prepaid 6 months.
Price: 380 Euro / Month
Contact us at this no.
Cel. +355 69 35 55 508
 Kërkesa specifike
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0121 KR
 • Kati Nr.: 0
 • Nr i Dhomave: 1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Jepet ambjent me Qera tek Bulevardi Bajram Curri Me qera
380 €
zona: Bulevardi Bajram Curri
rruga: Bulevardi Bajram Curri
Qyteti: Tiranë
Nga Data: -

 Mesazh

9 X 1 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Shitet toke ne zonen… Në shitje
Shitet toke ne zonen…
Kavaje,Durresit, Durrësit
19,000 €
Shitet Banese me Toke… Në shitje
Shitet Banese me Toke…
Genc Ndreu,Tiranë,Tiranës
90,000 €
Shitet ambjent biznesi… Në shitje
Shitet ambjent biznesi…
Durres Kavaje,Kavaje, Durrësit
54,000 €
Shitet ambjent biznesi… Në shitje
Shitet ambjent biznesi…
Durres-Kavaje,në Kavajë,Tiranës
11,000 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Hysen Matlija,Durres, Durrësit
50,000 €
Jepet apartament me… Me qera
Jepet apartament me…
Rrapo Hekali,Tiranë,Tiranës
190 €
Jepet me QERA apartament… Me qera
Jepet me QERA apartament…
Rruga Elbasanit,Tiranë,Tiranës
300 €
Apartament 3+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje,…
Liburnika,Durres, Durrësit
101,200 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Liburnika,Durres, Durrësit
86,480 €
OKAZION!!! Apartament… Në shitje
OKAZION!!! Apartament…
Ahmet Ramzoti,Durres, Durrësit
58,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Gjergj Komnino,Durres, Durrësit
55,000 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Shoqeria Bashkim,Durresit, Durrësit
65,000 €
Shitet apartament 1+1… Në shitje
Shitet apartament 1+1…
Petro Nini Luarasi,Tiranë,Tiranës
42,000 €