Shitet apartament 3+1 ne zonen e Vasil Shantos

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  141 m2
  bedroom 3 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Në shitje
  115,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 1998
 Përshkrimi
 Ne Tirane ne zonen e Vasil Shantos SHITET apartament 3+1 me siperfaqe neto 140,5 m2. Apartamenti eshte me hapsira te bollshme dhe me punime cilesore dhe perbehet nga ambjenti gatim+ngrenie+ndenje,tre dhoma gjumi 2 ballkone 2 tualete ku njeri me dritare dhe nje koridor i madh. Cdo ambjent eshte me kondicioner si dhe dhomat e gjumit jane me parket.Orientimi dhe vendodhja e bejne apartamentin shume funksional. Apartamenti eshte i termoizoluar me sistemin kapot.
Cmimi 115.000 euro.
Per cdo informacion kontaktoni ne:
Cel. 066 222 7777
E-mail albanian.broker@infoprona.com
 In Tirana in the area of Vasil Shantos SALE apartment 3 + 1 with surface 140,5 m2. The apartment is spacious with quality work and consists of cooking + dining + living room, three bedrooms 2 balconies 2 toilets where a man with a window and a large corridor. Each room is air conditioned and the bedrooms have parquet flooring. Orientation and location make the apartment very functional.
Price 115.000 euros.
For any information contact us at:
Cel. 066 222 7777
E-mail albanian.broker@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me verandëMe verandë
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0090 A3
 • Kati Nr.: 6
 • Nr i Dhomave: 3
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Shitet apartament 3+1 ne zonen e Vasil Shantos Në shitje
115,000 €
zona: Vasil Shanto
rruga: rruga Viktor Eftemiu
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

6 X 1 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

SHITET apartament 2+1… Në shitje
SHITET apartament 2+1…
Rr. Mine Peza,Tiranë,Tiranës
65,000 €
Dyqan ne shitje , Durres… Në shitje
Dyqan ne shitje , Durres…
Ismail Beja,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet ambjent 40 m2… Në shitje
Shitet ambjent 40 m2…
Rruga Naim Frasheri,Tiranë,Tiranës
76,000 €
SHITET apartament 2+1… Në shitje
SHITET apartament 2+1…
Misto Mame,Tiranë,Tiranës
52,000 €
SHITET apartament 1+1… Në shitje
SHITET apartament 1+1…
zona Freskut,Tiranë,Tiranës
25,000 €
Shitet apartament 2+1… Në shitje
Shitet apartament 2+1…
bulevardi nene tereza,Lezhe, Lezhës
136,080 €
SHITET Dyqan prane Tiranes… Në shitje
SHITET Dyqan prane Tiranes…
Irfan TOMINI,Tiranë,Tiranës
32,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Pavaresia,Durres, Durrësit
55,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Pavaresia,Durres, Durrësit
77,000 €
Apartament 1+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje,…
Pavaresia,Durres, Durrësit
49,000 €
Apartament 1+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje,…
Pavaresia,Durres, Durrësit
38,000 €