Shitet ne zonen 21 Dhjetori nje apartament duplex 3+1

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  186 m2
  bedroom 3 Dhoma
  bathroom 3 Tualete
 • Në shitje
  135,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 1975
 Përshkrimi
 Ne Tirane prane 21 Dhjetorit SHITET apartament 3+1 duplex me siperfaqe 186 m2 (pa siperfaqen e ballkoneve dhe verandave). Apartamenti qe perbehet nga kati i 5 me siperfaqe 105 m2 lidhet me shkalle te brendeshme druri me katin e 6 te dupleksit me siperfaqe 81 m2 i cili eshte i shtruar i teri me parket.
Apartamenti ne teresine e tij perbehet nga 3 dhoma gjumi, 2 dhoma ndenjeje, 2 kuzhina, 3 tualete me dritare, 2 ballkone dhe 2 veranda. Orienti perendim-jug-lindje e bejne apartamentin te kete gjate gjithe dites driten dhe ngrohtesine e diellit. Apartamenti disponon dhe panele diellore.
Cmimi 135.000 euro.
Per cdo informacion kontaktoni ne:
Cel. 067 308 7777
E-mail. albanian.broker@infoprona.com
  In Tirana near the 21st of December SELL a 3 + 1 duplex apartment with surface of 186 m2 (without balcony and veranda). The apartment consists of 5th floor with 105 m2 of living space, connected with internal wooden stairs to the 6th floor of the duplex apartment with 81 m2 of living space which is paved with parquet flooring.
The apartment in its entirety consists of 3 bedrooms, 2 living rooms, 2 kitchens, 3 bathrooms with windows, 2 balconies and 2 verandas. West-south-east orientation make the apartment to have the light and warmth of the sun all day.
Price 135.000 euros.
For any information contact us at:
Cel. 067 308 7777
E-mail. albanian.broker@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me verandëMe verandë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0091 A3
 • Kati Nr.: 5
 • Nr i Dhomave: 3
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Shitet ne zonen 21 Dhjetori nje apartament duplex 3+1 Në shitje
135,000 €
zona: 21 Dhjetori
rruga: rruga Muhamet Gjollesha
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

3 X 3 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Apartament 3+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje,…
Ibrahim Bushiqi,Dujrres, Durrësit
74,000 €
Shitet apartament 3+1… Në shitje
Shitet apartament 3+1…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
150,000 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Syri i Detit,Durres, Durrësit
136,500 €
SHITET apartament 2+1… Në shitje
SHITET apartament 2+1…
Rr. Mine Peza,Tiranë,Tiranës
65,000 €
Dyqan ne shitje , Durres… Në shitje
Dyqan ne shitje , Durres…
Ismail Beja,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet ambjent 40 m2… Në shitje
Shitet ambjent 40 m2…
Rruga Naim Frasheri,Tiranë,Tiranës
76,000 €
SHITET apartament 2+1… Në shitje
SHITET apartament 2+1…
Misto Mame,Tiranë,Tiranës
52,000 €
SHITET apartament 1+1… Në shitje
SHITET apartament 1+1…
zona Freskut,Tiranë,Tiranës
25,000 €