Shitet apartament 1+1 tek Tregu Elektrik

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  55 m2
  bedroom 1 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Në shitje
  49,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 1990
 Përshkrimi
 Tek tregu Elektrik shitet apartament 1+1 me siperfaqe te hipotekuar 55.5 m2, bashke me te perbashketat shkon 60 m2 totali. Ndodhet ne katin e 2 te nje 5 kateshi. Apartamenti shitet bosh, dhe eshte i organizuar nga dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes, ballkoni dhe 1 tualet me dritare. Ka hapsire te konsiderueshme dhe eshte me nje cmim te arsyetueshem. 
Cmimi: 49000 Euro
Per nje vizite ne prone na kontaktoni:
Ne nr. cel. 0685687607

 In the electricity market is for sale a 1 + 1 apartment with 55.5 m2 mortgage area, together with 60 m2 total area. It is located on the 2nd floor of a 5 story. The apartment is sold empty and is organized by the bedroom, living room, balcony and 1 bathroom. It has considerable space and is reasonably priced.
Price: 49000 Euro
For a visit to the property contact us:
In no. cel. 0685687607
 Kërkesa specifike
 • E pa banuarE pa banuar
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me verandëMe verandë
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0197 A1
 • Kati Nr.: 2
 • Nr i Dhomave: 1+1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Shitet apartament 1+1 tek Tregu Elektrik Në shitje
49,000 €
zona: Tregu Elektrik
rruga: Rruga Elbasanit
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

4 + 1 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Shitet toke ne zonen… Në shitje
Shitet toke ne zonen…
Kavaje,Durresit, Durrësit
19,000 €
Shitet Banese me Toke… Në shitje
Shitet Banese me Toke…
Genc Ndreu,Tiranë,Tiranës
90,000 €
Shitet ambjent biznesi… Në shitje
Shitet ambjent biznesi…
Durres Kavaje,Kavaje, Durrësit
54,000 €
Shitet ambjent biznesi… Në shitje
Shitet ambjent biznesi…
Durres-Kavaje,në Kavajë,Tiranës
11,000 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Hysen Matlija,Durres, Durrësit
50,000 €
Jepet apartament me… Me qera
Jepet apartament me…
Rrapo Hekali,Tiranë,Tiranës
190 €
Jepet me QERA apartament… Me qera
Jepet me QERA apartament…
Rruga Elbasanit,Tiranë,Tiranës
300 €
Apartament 3+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje,…
Liburnika,Durres, Durrësit
101,200 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Liburnika,Durres, Durrësit
86,480 €
OKAZION!!! Apartament… Në shitje
OKAZION!!! Apartament…
Ahmet Ramzoti,Durres, Durrësit
58,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Gjergj Komnino,Durres, Durrësit
55,000 €
Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Shoqeria Bashkim,Durresit, Durrësit
65,000 €
Shitet apartament 1+1… Në shitje
Shitet apartament 1+1…
Petro Nini Luarasi,Tiranë,Tiranës
42,000 €