SHITET vile 2 kateshe + papafingo me cmim interesant.

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Vila
  312 m2
  bedroom 7 Dhoma
  bathroom 4 Tualete
 • Në shitje
  300,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2010
 Përshkrimi
 Ne Tirane ne nje zone te qete mbas spitalit ushtarak ne ajer te paster dhe larg zhurmave SHITET vile 2 kate + papafingo.
Vila ka 1.000 m2 truall dhe 312 m2 siperfaqe ndertimi.
Kati i pare i viles me siperfaqe 125 m2 perbehet nga ambjenti gatim+ngrenie+ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare dhe verande e mbuluar.
Kati i dyte i viles me siperfaqe 172 m2 perbehet nga ambjenti gatim + ngrenie + ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare, korridor i madh, 2 ballkone dhe nje verande. Punimet e viles jane shume cilesore dhe cdo ambjent ka kondicionere, ndersa jashte vila eshte e rrethuar nga kopesht i gjelberuar ku eshte mundesia e ndertimit edhe te nje pishine.
Vila disponon dokumentacion te rregullt dhe Certifikate Pronesie.
Cmimi 300.000 euro.
Per cdo informacion kontaktoni ne:
Cel. 066 222 7777
E-mail. albanian.broker@infoprona.com
  In Tirana in a quiet area behind the military hospital in clean air and far from the noise BUILDING 2 storey villa + attic.
The villa has 1,000 m2 of land and 312 m2 of construction area.
The first floor of the villa with 125 m2 of living space consists of cooking + dining + living room, 2 bedrooms, 1 bathroom with window and covered veranda.
The second floor of the villa with 172 m2 of living space consists of cooking + dining + living room, 3 bedrooms, 2 bathrooms with window, large hallway, 2 balconies and a veranda. The works of the villa are very qualitative and each room is air conditioned, while outside the villa is surrounded by greenery where there is the possibility of building a swimming pool.
Villa has regular documentation and Certificate of Ownership.
Prices 300,000 euros.
For any information contact us at:

 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • Me garazhMe garazh
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me verandëMe verandë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0054 V
 • Kati Nr.: 1
 • Nr i Dhomave: 7
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
SHITET vile 2 kateshe + papafingo me cmim interesant. Në shitje
300,000 €
zona: Laprake
rruga: rruga Ferhat Draga
Qyteti: Tiranë

 Agjenti

 Mesazh

2 - 6 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Banesat e Bardha,Prishtine,Kosoves
200 €
Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Xheladin Hana,Prishtine,Kosoves
200 €
Kapanon/toke ne shitje… Në shitje
Kapanon/toke ne shitje…
Xhafzotaj,Durres, Durrësit
836,250 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shijak,Durres, Durrësit
130,000 €
Banesa me QIRA në Aktash… Me qera
Banesa me QIRA në Aktash…
Agim Ramadani,Prishtine,Kosoves
400 €
SHITET banesa në Në shitje
SHITET banesa në
UCK,Prishtine,Kosoves
81,250 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Ismail Qemaili,Prishtine,Kosoves
600 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Gazmend Zajmi,Prishtine,Kosoves
230 €
Apartament 2+1 me qera,… Me qera
Apartament 2+1 me qera,…
Filonid Durrsaku,Durres, Durrësit
300 €
Apartament 1+1 me qera,… Me qera
Apartament 1+1 me qera,…
Taulantia,Durres, Durrësit
200 €