Shitet toke ne Peze Helmes.

Gallery Image Gallery Image
 • Toka/ Troje
  13000 acre
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Në shitje
  520,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
  Buze rruges Kombetare Tirane - Ndroq-Durres ne Peze Helmes, SHITET toke me siperfaqe 13.000 m2. Toka ka forme te rregullt drejtekendeshe dhe eshte shume e pershtatshme per ndertimin e kapanoneve te ndryshme industriale ose per cdo lloj aktiviteti tjeter. Cmimi ne lidhje me zonen duke qene dhe ngjitur me rrugen mjaft i favorshem.
Cmimi 520.000 euro
Per cdo informacion kontaktoni ne:

 Close to the National Road Tirane - Peze in Peze Helmes, SELL the land with 13.000 m2 of land. The land has a regular rectangular shape and is very suitable for the construction of different industrial sewers or for any other activity. Price relative to the area being and adjacent to the fairly good road.
Price 520.000 euro
For any information contact us at:
Cel. 066 222 7777
E-mail. albanian.broker@infoprona.com
 Kërkesa specifike

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0139 TT
 • Kati Nr.: 0
 • Nr i Dhomave: 0
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Shitet toke ne Peze Helmes. Në shitje
520,000 €
zona: Peze Helmes
rruga: rruga Tirane Peze
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

9 + 4 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

KËRKOHEN DYQANE/LOKALE… Në shitje
KËRKOHEN DYQANE/LOKALE…
Kryesore,Prishtine,Kosoves
0 €
Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Banesat e Bardha,Prishtine,Kosoves
200 €
Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Xheladin Hana,Prishtine,Kosoves
200 €
Kapanon/toke ne shitje… Në shitje
Kapanon/toke ne shitje…
Xhafzotaj,Durres, Durrësit
836,250 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shijak,Durres, Durrësit
130,000 €
Banesa me QIRA në Aktash… Me qera
Banesa me QIRA në Aktash…
Agim Ramadani,Prishtine,Kosoves
400 €
SHITET banesa në Në shitje
SHITET banesa në
UCK,Prishtine,Kosoves
81,250 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Ismail Qemaili,Prishtine,Kosoves
600 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Gazmend Zajmi,Prishtine,Kosoves
230 €