Shitet apartament cilesor 1+1 tek Liqeni i thate

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  71 m2
  bedroom 1 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Në shitje
  55,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2015
 Përshkrimi
 Prane Liqenit te thate, shitet apartament 1+1.
Apartamenti eshte i perfunduar dhe funksional. Mbi te jane investuar punime shume cilesore. Parketi i apartamentit eshte i shtruar i teri me parket druri gjerman (2 cm te trashe). Si dhe jane zevendesuar dritaret e ofruara nga firma me dritare te pajisura me xhama te trefishte (triplo izolim) per izolim akustik dhe termik akoma me te larte. Dritaret jane te gjitha te pajisura me grila. E gjithe siperfaqja e murit ne dhomen e ndenjes eshte e ndertuar me tulle te vertete dekorative. 
Cmimi: 55000 Euro
Per nje vizite ne prone na kontaktoni:
Nr. cel. 069 35 55 508

 Near Liqeni i thate is for sale one apartment 1+1.
The apartment is finished and functional. High-quality works have been invested on. The apartment's parquet is paved with German wood flooring (2 cm thick). As well as the windows provided by the firm with windows equipped with Triple Glass (Triple Insulation) for more acoustic and thermal insulation are replaced. Windows are all equipped with louvres. All the wall surface in the living room is constructed of genuine decorative tulle.
Price: 55000 Euro
For more information:
Cel. 069 35 55 508

 Kërkesa specifike
 • E pa banuarE pa banuar
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me verandëMe verandë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0198 A1
 • Kati Nr.: 2
 • Nr i Dhomave: 1+1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Shitet apartament cilesor 1+1 tek Liqeni i thate Në shitje
55,000 €
zona: Liqeni i thate
rruga: rruga Hamdi Sina
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

7 - 10 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Jepet me QERA apartament… Me qera
Jepet me QERA apartament…
Rruga Frederik Shiroka,Tiranë,Tiranës
450 €
Jepet me qera apartament… Me qera
Jepet me qera apartament…
Rr. Mine Peza,Tiranë,Tiranës
350 €
Jepet ambjent 3+1 me… Me qera
Jepet ambjent 3+1 me…
Sami Frasheri,Tiranë,Tiranës
399 €
Jepet ambjent me QERA… Me qera
Jepet ambjent me QERA…
rruga Andon Zako Cajupi,Tiranë,Tiranës
1,000 €
Jepen ambjente me qera… Me qera
Jepen ambjente me qera…
rruga Kavajes,Tiranë,Tiranës
1,200 €
Shitet toke ne zonen… Në shitje
Shitet toke ne zonen…
Kavaje,Durresit, Durrësit
19,000 €
Shitet Banese me Toke… Në shitje
Shitet Banese me Toke…
Genc Ndreu,Tiranë,Tiranës
90,000 €
Shitet ambjent biznesi… Në shitje
Shitet ambjent biznesi…
Durres Kavaje,Kavaje, Durrësit
54,000 €