Shitet apartament cilesor 1+1 tek Liqeni i thate

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  71 m2
  bedroom 1 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Në shitje
  55,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2015
 Përshkrimi
 Prane Liqenit te thate, shitet apartament 1+1.
Apartamenti eshte i perfunduar dhe funksional. Mbi te jane investuar punime shume cilesore. Parketi i apartamentit eshte i shtruar i teri me parket druri gjerman (2 cm te trashe). Si dhe jane zevendesuar dritaret e ofruara nga firma me dritare te pajisura me xhama te trefishte (triplo izolim) per izolim akustik dhe termik akoma me te larte. Dritaret jane te gjitha te pajisura me grila. E gjithe siperfaqja e murit ne dhomen e ndenjes eshte e ndertuar me tulle te vertete dekorative. 
Cmimi: 55000 Euro
Per nje vizite ne prone na kontaktoni:
Nr. cel. 069 35 55 508

 Near Liqeni i thate is for sale one apartment 1+1.
The apartment is finished and functional. High-quality works have been invested on. The apartment's parquet is paved with German wood flooring (2 cm thick). As well as the windows provided by the firm with windows equipped with Triple Glass (Triple Insulation) for more acoustic and thermal insulation are replaced. Windows are all equipped with louvres. All the wall surface in the living room is constructed of genuine decorative tulle.
Price: 55000 Euro
For more information:
Cel. 069 35 55 508

 Kërkesa specifike
 • E pa banuarE pa banuar
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me verandëMe verandë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0198 A1
 • Kati Nr.: 2
 • Nr i Dhomave: 1+1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Shitet apartament cilesor 1+1 tek Liqeni i thate Në shitje
55,000 €
zona: Liqeni i thate
rruga: rruga Hamdi Sina
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

6 + 1 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Shitet ambjent 40 m2… Në shitje
Shitet ambjent 40 m2…
Rruga Naim Frasheri,Tiranë,Tiranës
76,000 €
SHITET apartament 2+1… Në shitje
SHITET apartament 2+1…
Misto Mame,Tiranë,Tiranës
52,000 €
SHITET apartament 1+1… Në shitje
SHITET apartament 1+1…
zona Freskut,Tiranë,Tiranës
25,000 €
Shitet apartament 2+1… Në shitje
Shitet apartament 2+1…
bulevardi nene tereza,Lezhe, Lezhës
136,080 €
SHITET Dyqan prane Tiranes… Në shitje
SHITET Dyqan prane Tiranes…
Irfan TOMINI,Tiranë,Tiranës
32,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Pavaresia,Durres, Durrësit
55,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Pavaresia,Durres, Durrësit
77,000 €
Apartament 1+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje,…
Pavaresia,Durres, Durrësit
49,000 €
Apartament 1+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje,…
Pavaresia,Durres, Durrësit
38,000 €
Toke/Truall ne shitje… Në shitje
Toke/Truall ne shitje…
Kavaje,Durres, Durrësit
200,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Josif Pambuku,Durres, Durrësit
84,000 €
Toke/Truall me banese… Në shitje
Toke/Truall me banese…
Kuraten,Durres, Durrësit
120,000 €
Shitet apartament 1+1… Në shitje
Shitet apartament 1+1…
Qesarak,Tiranë,Tiranës
45,000 €