SHITET apartament 1+1 ne Astir

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  54 m2
  bedroom 1 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Në shitje
  30,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2015
 Përshkrimi
 Ne Astir shitet apartament 1+1 me cmim okazion
Apartamenti eshte i ri me siperfaqen 54 m2 dhe ndodhet ne katin e 3-te dhe eshte i mobiluar. Ka nje dhome gjumi, guzhinen bashke me sallonin, 1 tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte me ashensor dhe pozicioni i tij ben qe te jete i ndricuar gjate gjithe kohes. Eshte ne proces legalizimi. 
Cmimi: 30000 Euro
Per me shume na kontaktoni ne kete:
Nr. tel. + 355 69 355 55 08

 In Astir is for sale 1 + 1 apartment with good price.
The apartment is new with surface 54 m2 and is located on the 3rd floor and is furnished. There is a bedroom, kitchen with living room, 1 toilet, and a balcony. The apartment is with elevator and its position makes it illuminated all the time. It is in the process of legalization.
Price: 30000 Euro
For more information contact us here:
Nr. tel. + 355 69 355 55 08


 Kërkesa specifike
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me kontratëMe kontratë
 • Me verandëMe verandë
 • Të mobiluaraTë mobiluara

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0202 A1
 • Kati Nr.: 3
 • Nr i Dhomave: 1+1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
SHITET apartament 1+1 ne Astir Në shitje
30,000 €
zona: Astiri
rruga: Astiri
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

7 + 8 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Hysen Myshketa,Durres, Durrësit
58,000 €
Banesa me QIRA në Pejton… Me qera
Banesa me QIRA në Pejton…
Perandori Justinian,Prishtine,Kosoves
350 €
Jepet me qera Vile,… Me qera
Jepet me qera Vile,…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
3,000 €
Banesa me QIRA afër… Me qera
Banesa me QIRA afër…
Ahmet Krasniqi,Prishtine,Kosoves
350 €
Leshohet banesa me QIRA… Me qera
Leshohet banesa me QIRA…
Rruga B,Prishtine,Kosoves
350 €
Banesa me QIRA afër… Me qera
Banesa me QIRA afër…
Meto Bajraktari,Prishtine,Kosoves
210 €
Banesa në SHITJE në… Në shitje
Banesa në SHITJE në…
Ahmet Krasniqi,Prishtine,Kosoves
110,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Rruga e Fshatrave Turistike,Durres, Durrësit
81,000 €
SHITET Kapanon Industrial… Në shitje
SHITET Kapanon Industrial…
Laç,Laç, Lezhës
400,000 €
Banesa me QIRA tek 4… Me qera
Banesa me QIRA tek 4…
Bajram Kelmendi,Prishtine,Kosoves
300 €