Shitet apartament 1+1 tek rruga Elbasanit

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  50 m2
  bedroom 1 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Në shitje
  42,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 1999
 Përshkrimi
 Ne nje zone te qete ne fillim te rruges se tregut elektrik shitet apartament 1+1. Apartamenti eshte i rikonstruktuar i teri dhe pjeserisht i mobiluar. Ka siperfaqe te hipotekuar prej 50 m2 dhe eshte i organizuar me nje sallon ndenjeje bashke me guzhinen, dhome gjumi, korridorin dhe tualetin. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te dhe ka orientimin jug-lindje. Eshte pallat ekzistues me tulla te kuqe. Tarraca eshte e tera e termoizoluar. 
Cmimi: 42000 Euro
Per nje vizite ne prone, na kontaktoni ne kete:
Nr. tel. + 355 69 355 55 08

 In a quiet area at the beginning of the electricity market street is for sale 1 + 1 apartment. The apartment is completely reconstructed and partly furnished. It has 50 m2 of mortgage space and is organized with a living room with kitchen, bedroom, corridor and toiletries. The apartment is located on the 5th floor and has south-east orientation. It's the existing red brick palace. The tarpaulin is completely thermo-insulated.
Price: 42000 Euro
For a visit to the property, contact us at:
Nr. tel. + 355 69 355 55 08
 Kërkesa specifike
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Të mobiluaraTë mobiluara

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0203 A1
 • Kati Nr.: 5
 • Nr i Dhomave: 1+1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Shitet apartament 1+1 tek rruga Elbasanit Në shitje
42,000 €
zona: Tregu Elektrik
rruga: Petro Nini Luarasi
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

2 + 3 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

SHITET apartament 2+1… Në shitje
SHITET apartament 2+1…
Rr. Mine Peza,Tiranë,Tiranës
65,000 €
Dyqan ne shitje , Durres… Në shitje
Dyqan ne shitje , Durres…
Ismail Beja,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet ambjent 40 m2… Në shitje
Shitet ambjent 40 m2…
Rruga Naim Frasheri,Tiranë,Tiranës
76,000 €
SHITET apartament 2+1… Në shitje
SHITET apartament 2+1…
Misto Mame,Tiranë,Tiranës
52,000 €
SHITET apartament 1+1… Në shitje
SHITET apartament 1+1…
zona Freskut,Tiranë,Tiranës
25,000 €
Shitet apartament 2+1… Në shitje
Shitet apartament 2+1…
bulevardi nene tereza,Lezhe, Lezhës
136,080 €
SHITET Dyqan prane Tiranes… Në shitje
SHITET Dyqan prane Tiranes…
Irfan TOMINI,Tiranë,Tiranës
32,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Pavaresia,Durres, Durrësit
55,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Pavaresia,Durres, Durrësit
77,000 €
Apartament 1+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje,…
Pavaresia,Durres, Durrësit
49,000 €
Apartament 1+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje,…
Pavaresia,Durres, Durrësit
38,000 €