Jepet me QERA apartament 2+1 prane shkolles Mihal Grameno

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  148 m2
  bedroom 2 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Me qera
  300 € Për muaj
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2010
 Përshkrimi
 Ne nje zone te qete prane shkolles Mihal Grameno, jepet apartament 2+1 me qera. Apartamenti ka siperfaqen 148 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje apartamenti 8 katesh. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar  me kushte bashkohore dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, njera prej te cilave eshte matrimoniale, 2 tualete, njeri prej te cileve eshte me vaske. Ka dhe nje ambjent te vecuar gatimi ngrenieje. Gjithashtu ka dhe 2 veranda te medha rreth 40 m2. Apartamenti jepet vetem per familjare dhe persona serioz dhe jo me shume femije. 
Qeraja: 300 Euro/Muaji
Per me shume na kontaktoni:
Nr. tel. + 355 69 355 55 08

 Next, to the school, Mihal Grameno, is given 2 + 1 for the apartment. The apartment has 148 m2 of living space and is located on the 4th floor of an 8-storey apartment. The apartment is fully furnished with contemporary conditions and consists of 2 bedrooms, one of which is matrimonial, 2 bathrooms, one of which is with bath. There is also a separate eating area. There are also 2 large verandas about 40 m2. The apartment is provided only for families and serious persons and not more children.
Price: 300 Euro / Month
For more information contact us:
Nr. tel. + 355 69 355 55 08
 Kërkesa specifike
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me verandëMe verandë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0109 AR2
 • Kati Nr.: 4
 • Nr i Dhomave: 2+1
 Veçori
Vendndodhja në hartë

 

Shikim i shpejtë
Jepet me QERA apartament 2+1 prane shkolles Mihal Grameno Me qera
300 €
zona: rruga elbasanit
rruga: Rruga Elbasanit
Qyteti: Tiranë
Nga Data: -

 Mesazh

1 + 3 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Jepet me qera Vile,… Me qera
Jepet me qera Vile,…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
3,000 €
Banesa me QIRA afër… Me qera
Banesa me QIRA afër…
Ahmet Krasniqi,Prishtine,Kosoves
350 €
Leshohet banesa me QIRA… Me qera
Leshohet banesa me QIRA…
Rruga B,Prishtine,Kosoves
350 €
Banesa me QIRA afër… Me qera
Banesa me QIRA afër…
Meto Bajraktari,Prishtine,Kosoves
210 €
Banesa në SHITJE në… Në shitje
Banesa në SHITJE në…
Ahmet Krasniqi,Prishtine,Kosoves
110,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Rruga e Fshatrave Turistike,Durres, Durrësit
81,000 €
SHITET Kapanon Industrial… Në shitje
SHITET Kapanon Industrial…
Laç,Laç, Lezhës
400,000 €
Banesa me QIRA tek 4… Me qera
Banesa me QIRA tek 4…
Bajram Kelmendi,Prishtine,Kosoves
300 €
Shitet apartament 2+1,prane… Në shitje
Shitet apartament 2+1,prane…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
140,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Kuminit,Durres, Durrësit
50,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Currila,Durres, Durrësit
88,000 €
SHITET banesa me ndertesen… Në shitje
SHITET banesa me ndertesen…
Hyzri Talla,Prishtine,Kosoves
51,000 €