Jepet apartament me qera 2+1 tek Kodra e Diellit

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  102 m2
  bedroom 2 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Me qera
  190 € Për muaj
  Statusi: Shitur
  Viti ndërtimit: 2010
 Përshkrimi
 Prane kompleksit Eleonor ne nje lagje shume te qete jepet  apartament 2+1 me qera. Apartamenti ka nje hapsire te madhe prej 102 m2 dhe eshte bosh. Kjo ju jep mundesine qe ta mobiloni sic deshironi ju vete. Si apartament ka vetem Kundrabufen ne guzhine, lavatricen dhe kondicionerin. Eshte e organizuar me 2 dhoma gjumi, sallonin shume te madh, verande dhe koridor te bollshem. Ndodhet ne katin e 4 te nje apartamenti 8 katesh.
Qeraja: 250 (mije) Leke / Muaji
Per ta pare apartamentin nga afer na kontaktoni:
Cel. 0662227777
Cel. 0693555508


 Next, to the Eleonor complex in a very quiet neighbourhood is given a 2 + 1 for rent an apartment. The apartment has a large space of 102 m2 and is empty. This gives you the ability to mobilize as you want. As the apartment has only Kundrabufen in the kitchen, washing machine and air conditioner. It is organized with 2 bedrooms, large living room, veranda and a large corridor.
Price: 190 Euro / Month
To see the apartment contact us:
Cel. 0662227777
Cel. 0693555508


 Kërkesa specifike
 • E pa banuarE pa banuar
 • Me administrimMe administrim
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me verandëMe verandë
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0110 AR2
 • Kati Nr.: 4
 • Nr i Dhomave: 2+1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Jepet apartament me qera 2+1 tek Kodra e Diellit Shitur
190 €
zona: Kodra Diellit
rruga: Rrapo Hekali
Qyteti: Tiranë
Nga Data: -

 Mesazh

7 + 4 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje,…
Hysen Myshketa,Durres, Durrësit
58,000 €
Banesa me QIRA në Pejton… Me qera
Banesa me QIRA në Pejton…
Perandori Justinian,Prishtine,Kosoves
350 €
Jepet me qera Vile,… Me qera
Jepet me qera Vile,…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
3,000 €
Banesa me QIRA afër… Me qera
Banesa me QIRA afër…
Ahmet Krasniqi,Prishtine,Kosoves
350 €
Leshohet banesa me QIRA… Me qera
Leshohet banesa me QIRA…
Rruga B,Prishtine,Kosoves
350 €
Banesa me QIRA afër… Me qera
Banesa me QIRA afër…
Meto Bajraktari,Prishtine,Kosoves
210 €
Banesa në SHITJE në… Në shitje
Banesa në SHITJE në…
Ahmet Krasniqi,Prishtine,Kosoves
110,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Rruga e Fshatrave Turistike,Durres, Durrësit
81,000 €
SHITET Kapanon Industrial… Në shitje
SHITET Kapanon Industrial…
Laç,Laç, Lezhës
400,000 €
Banesa me QIRA tek 4… Me qera
Banesa me QIRA tek 4…
Bajram Kelmendi,Prishtine,Kosoves
300 €