Shitet toke ne zonen e Kavajes

Gallery Image
 • Toka/ Troje
  6800 acre
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Në shitje
  19,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
 Shitet toke ne fshatin Vile Ballaj shume afer rruges kryesore.
Toka ndodhet afer rruges kryesore edhe shum lehte te aksesueshme dhe ka siperfaqen prej 6800 m2.
Cmimi eshte okazion vetem 2.8euro/m2
Eshte e pajisur me certifikat pronesie
Cmimi total eshte 19000 euro
Per me shume na kontaktoni:
Cel: 066 222 7777

 Land for sale in the village of Vile Ballaj very close to the main road.The land is located near the main road and is easily accessible and has an area of 6800 m2.
The price is only 2.8euro / m2
It is equipped with certificate of ownership
The total price is 19000 euro.
For more information contact us:
Phone: 066 222 7777
 Kërkesa specifike
 • Me hipotekëMe hipotekë

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: KJ 0141 TT
 • Kati Nr.:
 • Nr i Dhomave:
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Shitet toke ne zonen e Kavajes Në shitje
19,000 €
zona: Kavaje
rruga: Kavaje
Qyteti: Durresit

 Mesazh

7 X 2 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

KËRKOHEN DYQANE/LOKALE… Në shitje
KËRKOHEN DYQANE/LOKALE…
Kryesore,Prishtine,Kosoves
0 €
Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Banesat e Bardha,Prishtine,Kosoves
200 €
Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Xheladin Hana,Prishtine,Kosoves
200 €
Kapanon/toke ne shitje… Në shitje
Kapanon/toke ne shitje…
Xhafzotaj,Durres, Durrësit
836,250 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shijak,Durres, Durrësit
130,000 €
Banesa me QIRA në Aktash… Me qera
Banesa me QIRA në Aktash…
Agim Ramadani,Prishtine,Kosoves
400 €
SHITET banesa në Në shitje
SHITET banesa në
UCK,Prishtine,Kosoves
81,250 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Ismail Qemaili,Prishtine,Kosoves
600 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Gazmend Zajmi,Prishtine,Kosoves
230 €