Toke per shitje ne fushe Preze

Gallery Image Gallery Image
 • Toka/ Troje
  14000 acre
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Në shitje
  365,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
  Ne fushe Preze prane fabrikes Ital Coll SHITET toke me siperfaqe 14.000 m2.
Toka ka forme te rregullt drejtekendeshe,rruge komunikimi dhe eshte shume e pershtatshme per te ndertuar sera, kapanone industriale ose fabrika prodhimi.
Toka disponon dokumentacion te rregullt dhe Certifikate Pronesie
Cmimi 365.000 euro
Per cdo informacion kontaktoni ne: +355 66 222 7777

  In the area of Preze near the factory Coll Coll land with surface of 14.000 m2.
The land has regular rectangular shape, communication routes and is very suitable for building greenhouses, industrial caps or production plants.
The land disposes of regular documentation and Certificate of Ownership
Price 365.000 euro
For any information contact us at:

E-mail. albanian.broker@infoprona.com
 Kërkesa specifike

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0143 TT
 • Kati Nr.: 0
 • Nr i Dhomave: 0
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Toke per shitje ne fushe Preze Në shitje
365,000 €
zona: Fushe Preze
rruga: rruga Kombetare SH52
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

5 - 8 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Kapanon/toke ne shitje… Në shitje
Kapanon/toke ne shitje…
Xhafzotaj,Durres, Durrësit
836,250 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shijak,Durres, Durrësit
130,000 €
Banesa me QIRA në Aktash… Me qera
Banesa me QIRA në Aktash…
Agim Ramadani,Prishtine,Kosoves
400 €
SHITET banesa në Në shitje
SHITET banesa në
UCK,Prishtine,Kosoves
81,250 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Ismail Qemaili,Prishtine,Kosoves
600 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Gazmend Zajmi,Prishtine,Kosoves
230 €
Apartament 2+1 me qera,… Me qera
Apartament 2+1 me qera,…
Filonid Durrsaku,Durres, Durrësit
300 €
Apartament 1+1 me qera,… Me qera
Apartament 1+1 me qera,…
Taulantia,Durres, Durrësit
200 €
Apartament 1+1 me qera,… Me qera
Apartament 1+1 me qera,…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
135 €
Apartament 4+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 4+1 ne shitje,…
Shoqeria Bashkim,Durres, Durrësit
70,000 €
SHITET banesa në Arbëri… Në shitje
SHITET banesa në Arbëri…
Vicianum,Prishtine,Kosoves
56,000 €
Banesa me QIRA në Tophane… Me qera
Banesa me QIRA në Tophane…
UCK,Prishtine,Kosoves
300 €