SHITET apartament 1+1 ne Laprake

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  57 m2
  bedroom 1 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Në shitje
  43,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 1985
 Përshkrimi
 Ne Tirane prane cerdhes nr.30  se Laprakes SHITET apartament 1+1 me siperfaqe 57 m2.
Apartamenti eshte shume funksional dhe perbehet nga korridori , 1 dhome gjumi,ambjent ndenjeje,kuzhine gatimi me vete, tualet  dhe 1 ballkon. 
Apartamenti ka Certifikate Pronesie.
Cmimi 43.000 euro.
Per cdo informacion kontaktoni ne
Cel. 067 308 7777
Cel. 069 355 5508
E-mail albanian.broker@infoprona.com
  In Tirana close to Laprakes Gjibraltës SHITET 1 + 1 apartament me siperfaqe 57 m2.
The apartment is very functional and consists of corridor, 1 bedroom, living room, cooking kitchen, toilet and 1 balcony.
The apartment has Certificate of Ownership.
Prices 43,000 Euro.
For more information contact us:
Cel. 067 308 7777
Cel. 069 355 5508

 Kërkesa specifike
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me verandëMe verandë
 • Të mobiluaraTë mobiluara

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0206 A1
 • Kati Nr.: 5
 • Nr i Dhomave: 1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
SHITET apartament 1+1 ne Laprake Në shitje
43,000 €
zona: Laprake
rruga: Rruga Pandi Dardha
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

1 - 10 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

SHITET biznes parukerie… Në shitje
SHITET biznes parukerie…
Kopshti Botanik,Tiranë,Tiranës
10,000 €
KËRKOHEN DYQANE/LOKALE… Në shitje
KËRKOHEN DYQANE/LOKALE…
Kryesore,Prishtine,Kosoves
0 €
Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Banesat e Bardha,Prishtine,Kosoves
200 €
Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Xheladin Hana,Prishtine,Kosoves
200 €
Kapanon/toke ne shitje… Në shitje
Kapanon/toke ne shitje…
Xhafzotaj,Durres, Durrësit
836,250 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shijak,Durres, Durrësit
130,000 €
Banesa me QIRA në Aktash… Me qera
Banesa me QIRA në Aktash…
Agim Ramadani,Prishtine,Kosoves
400 €
SHITET banesa në Në shitje
SHITET banesa në
UCK,Prishtine,Kosoves
81,250 €