Hapesire biznesi me qera ne Qender - Prishtine

 • Komerciale
  90 m2
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Me qera
  2,000 € Për muaj
  Statusi: Në ofertë
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
Leshohet hapesira e pershtatshme me qera ne Qender te Prishtines, e pershtatsme per aktivitete te ndryshme biznesi (Tekstil, Kafe/Restaurant/Bar, Agjencion etj), eshte ne rrugen kryesore dhe momentalisht punon si Fast-Food.
Kontakt : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me kontratëMe kontratë
 • Me verandëMe verandë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: 001
 • Kati Nr.:
 • Nr i Dhomave:
Vendndodhja në hartë

 

Shikim i shpejtë
Hapesire biznesi me qera ne Qender - Prishtine Me qera
2,000 €
zona: 1
rruga: Luan Haradinaj
Qyteti: Prishtine
Nga Data: 12/01/2017 - 12/01/2018

 Mesazh

3 + 6 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Shitet Apartamenti 1+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 1+1
Rruga Andon Naci,Durres, Durrësit
55,000 €
Shitet Vile ne Berat Në shitje
Shitet Vile ne Berat
Berat,Berat, Beratit
0 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Durres,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet Apartamenti 2+1… Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1…
Mali i Robit,Tiranë,Tiranës
80,000 €
Shitet Rezidence Private… Në shitje
Shitet Rezidence Private…
Qerret,Tiranë,Tiranës
135,200 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Egnatia,Durres, Durrësit
80,000 €
Shitet Apartament 1+1… Në shitje
Shitet Apartament 1+1…
Agip Plazh,Durres, Durrësit
60,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Currila,Durres, Durrësit
75,000 €