Shitet njesi sherbimi tek Komuna e Parisit

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Komerciale
  40 m2
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Në shitje
  34,680 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2004
 Përshkrimi
 Ne nje zone me shume levizje, shitet njesi sherbimi me siperfaqe hipotekore 40.8 m2. Ambjenti ka fasade dhe ndodhet buze rruges dytesore brenda Komunes se Parisit. Eshte i paisur me tualet dhe i sistemuar shume mire. Ofron mundesi sherbimi per: dyqan, zyre, parukeri, etj.
Cmimi okazion per zonen krijon mundesi veteperdorimi ose edhe dhenie me qera.
Cmimi: 34.680 Euro
Per nje vizite ne prone, na kontaktoni ne kete:
Nr. tel. + 355 67 308 7777
Nr. tel. + 355
 69 355 5508
Email: kontakt@infoprona.com

 In a popular area, a service unit with 40.8 m2 is for sale. The ambience has facades and is located on the second street in the Commune of Paris. It is equipped with toilet and well-arranged. Provides service opportunities for shop, office, hairdresser, etc.
The price for the area creates opportunities for self-use or renting.
Price: 34.680 Euro
For a visit to the property, contact us at:
Nr. tel. + 355 67 308 7777
Nr. tel. + 355 69 355 5508
Email: kontakt@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Me hipotekëMe hipotekë

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0184 K
 • Kati Nr.: 0
 • Nr i Dhomave:
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Shitet njesi sherbimi tek Komuna e Parisit Në shitje
34,680 €
zona: komuna parisit
rruga: Ibrahim Kodra
Qyteti: Tiranë

 Agjenti

 Mesazh

7 + 7 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Aleksander Goga,Durres, Durrësit
78,000 €
SHITET biznes parukerie… Në shitje
SHITET biznes parukerie…
Kopshti Botanik,Tiranë,Tiranës
10,000 €
KËRKOHEN DYQANE/LOKALE… Në shitje
KËRKOHEN DYQANE/LOKALE…
Kryesore,Prishtine,Kosoves
0 €
Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Banesat e Bardha,Prishtine,Kosoves
200 €
Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Xheladin Hana,Prishtine,Kosoves
200 €
Kapanon/toke ne shitje… Në shitje
Kapanon/toke ne shitje…
Xhafzotaj,Durres, Durrësit
836,250 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shijak,Durres, Durrësit
130,000 €
Banesa me QIRA në Aktash… Me qera
Banesa me QIRA në Aktash…
Agim Ramadani,Prishtine,Kosoves
400 €