Shtepia ne shitje ne lagjen NIC

Gallery Image Gallery Image
 • Vila
  230 m2
  bedroom 3 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Në shitje
  150,000 €
  Statusi: Në ofertë
  Viti ndërtimit: 2010
 Përshkrimi
Shtëpia në Shitje Lagjja NIC, me siperfaqe prej 230m2. Kati perdhesë përbëhet nga: dhoma e ditës, kuzhina, banjo dhe garazha. Kati i parë ka 3 dhoma të gjumit, banjo dhe 2 ballkona. Nënkulmi është e hapur dhe e përfunduar me izolim dhe dysheme nga Laminati. Shtëpia ka bunarin/pusin, rezervoarin per ujë, ngrohja qëndrore është me naftë. Shtëpia shitet e mobiluar ose pa mobile.
Sipërfaqja e përgjithshme e tokës së bashku me shtëpi është ~2.80 
per me shume kliko ketu.
Kontakton : 0698095095
Email : marketing@infoprona
 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • Me garazhMe garazh
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me kontratëMe kontratë
 • Me verandëMe verandë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: SH001
 • Kati Nr.: 0
 • Nr i Dhomave: 3
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Shtepia ne shitje ne lagjen NIC Në shitje
150,000 €
zona: Veternik
rruga: Veternik
Qyteti: Prishtine

 Mesazh

2 - 6 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Shitet Apartamenti 1+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 1+1
Rruga Andon Naci,Durres, Durrësit
55,000 €
Shitet Vile ne Berat Në shitje
Shitet Vile ne Berat
Berat,Berat, Beratit
0 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Durres,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet Apartamenti 2+1… Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1…
Mali i Robit,Tiranë,Tiranës
80,000 €
Shitet Rezidence Private… Në shitje
Shitet Rezidence Private…
Qerret,Tiranë,Tiranës
135,200 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Egnatia,Durres, Durrësit
80,000 €
Shitet Apartament 1+1… Në shitje
Shitet Apartament 1+1…
Agip Plazh,Durres, Durrësit
60,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Currila,Durres, Durrësit
75,000 €