Shtepia ne shitje ne lagjen NIC

Gallery Image Gallery Image
 • Vila
  230 m2
  bedroom 3 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Në shitje
  150,000 €
  Statusi: Ne oferte
  Viti ndërtimit: 2010
 Përshkrimi
Shtëpia në Shitje Lagjja NIC, me siperfaqe prej 230m2. Kati perdhesë përbëhet nga: dhoma e ditës, kuzhina, banjo dhe garazha. Kati i parë ka 3 dhoma të gjumit, banjo dhe 2 ballkona. Nënkulmi është e hapur dhe e përfunduar me izolim dhe dysheme nga Laminati. Shtëpia ka bunarin/pusin, rezervoarin per ujë, ngrohja qëndrore është me naftë. Shtëpia shitet e mobiluar ose pa mobile.
Sipërfaqja e përgjithshme e tokës së bashku me shtëpi është ~2.80 Ari. tel. +377 44 100 464
per me shume kliko ketu
 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • Me garazhMe garazh
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me kontratëMe kontratë
 • Me verandëMe verandë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: SH001
 • Kati Nr.: 0
 • Nr i Dhomave: 3
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Shtepia ne shitje ne lagjen NIC Në shitje
150,000 €
zona: Veternik
rruga: Veternik
Qyteti: Prishtine

 Agjenti

 Mesazh

7 X 4 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Xheladin Hana,Prishtine,Kosoves
200 €
Kapanon/toke ne shitje… Në shitje
Kapanon/toke ne shitje…
Xhafzotaj,Durres, Durrësit
836,250 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shijak,Durres, Durrësit
130,000 €
Banesa me QIRA në Aktash… Me qera
Banesa me QIRA në Aktash…
Agim Ramadani,Prishtine,Kosoves
400 €
SHITET banesa në Në shitje
SHITET banesa në
UCK,Prishtine,Kosoves
81,250 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Ismail Qemaili,Prishtine,Kosoves
600 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Gazmend Zajmi,Prishtine,Kosoves
230 €
Apartament 2+1 me qera,… Me qera
Apartament 2+1 me qera,…
Filonid Durrsaku,Durres, Durrësit
300 €
Apartament 1+1 me qera,… Me qera
Apartament 1+1 me qera,…
Taulantia,Durres, Durrësit
200 €
Apartament 1+1 me qera,… Me qera
Apartament 1+1 me qera,…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
135 €
Apartament 4+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 4+1 ne shitje,…
Shoqeria Bashkim,Durres, Durrësit
70,000 €
SHITET banesa në Arbëri… Në shitje
SHITET banesa në Arbëri…
Vicianum,Prishtine,Kosoves
56,000 €