SHITET ambjent biznesi tek Bulevardi Gjergj Fishta

Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Komerciale
  55 m2
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Në shitje
  240,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
 Afer Drejtorise se policise, shume prane bllokut, qendres dhe ne rruge kryesore shitet ambjent biznesi me siperfaqe hipotekore 55 m2. Ka qene me pare lokal, dhe tani eshte kthyer ne dyqan i dhene me qera. Eshte komplet i restauruar me punime cilesore dhe gipse. Ka  1 tualet dhe nje aneks te vogel. Ambjenti eshte shum i mire per te zhvilluar nje aktivitet biznesi ne te: per bar, parukeri, dyqan, qender estetike, fastfood dhe zyra etj. Ndodhet ne katin 0. 
Cmimi: 240.000 Euro (i diskutueshem)
Per me shume na kontaktoni ne: 
Nr. cel. 067 308 7777
Email: kontakt@infoprona.com

 Near the Police Directorate, near the block, the centre and in the main street is for sale one business area with 55 m2 mortgage space. It has been local and has now been rented. It is completely restored with quality work and plaster. There are 1 toilet and a small annexe. The environment is very good to develop a business activity in: for the bar, hairdresser, shop, aesthetic centre, fast food and office etc. Located on floor 0.
Price: 240.000 Euro (negotiable)
For more information contact us:
Nr. cel. 067 308 7777
Email: kontakt@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0186 K
 • Kati Nr.: 0
 • Nr i Dhomave:
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
SHITET ambjent biznesi tek Bulevardi Gjergj Fishta Në shitje
240,000 €
zona: Bulevardi Gjergj Fishta
rruga: Bulevardi Gjergj Fishta
Qyteti: Tiranë

 Agjenti

 Mesazh

4 - 5 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

KËRKOHEN DYQANE/LOKALE… Në shitje
KËRKOHEN DYQANE/LOKALE…
Kryesore,Prishtine,Kosoves
0 €
Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Banesat e Bardha,Prishtine,Kosoves
200 €
Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Xheladin Hana,Prishtine,Kosoves
200 €
Kapanon/toke ne shitje… Në shitje
Kapanon/toke ne shitje…
Xhafzotaj,Durres, Durrësit
836,250 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shijak,Durres, Durrësit
130,000 €
Banesa me QIRA në Aktash… Me qera
Banesa me QIRA në Aktash…
Agim Ramadani,Prishtine,Kosoves
400 €
SHITET banesa në Në shitje
SHITET banesa në
UCK,Prishtine,Kosoves
81,250 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Ismail Qemaili,Prishtine,Kosoves
600 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Gazmend Zajmi,Prishtine,Kosoves
230 €