SHITET banesa ne Bregun e Diellit

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Banesa
  90 m2
  bedroom 2 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Në shitje
  61 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2016
 Përshkrimi
Banesat në shitje në lagjen Bregu i Diellit, përball Banesave të Bardha.
Banesat janë të gatshme për banim, kanë sipërfaqe prej 90 m2 dhe përbëhen nga:
dhoma e ditës me kuzhinë,
2 dhoma të gjumit,
2 banjo dhe 
ballkoni.
Banesat janë në katin e 8 dhe 9.
Extra mund të blihet edhe vendparking.
Kontakt : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com


 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • E pa banuarE pa banuar
 • Me administrimMe administrim
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me garazhMe garazh
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kontratëMe kontratë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: B001
 • Kati Nr.: 8
 • Nr i Dhomave: 2
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
SHITET banesa ne Bregun e Diellit Në shitje
61 €
zona: Kodra e Diellit
rruga: Kodra e Diellit
Qyteti: Prishtine

 Mesazh

5 - 2 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Shitet Vile ne Berat Në shitje
Shitet Vile ne Berat
Berat,Berat, Beratit
0 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Durres,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet Apartamenti 2+1… Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1…
Mali i Robit,Tiranë,Tiranës
80,000 €
Shitet Rezidence Private… Në shitje
Shitet Rezidence Private…
Qerret,Tiranë,Tiranës
135,200 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Egnatia,Durres, Durrësit
80,000 €
Shitet Apartament 1+1… Në shitje
Shitet Apartament 1+1…
Agip Plazh,Durres, Durrësit
60,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Currila,Durres, Durrësit
75,000 €
Shitet Apartament 2+1… Në shitje
Shitet Apartament 2+1…
Fusha e Ranes,Durres, Durrësit
65,000 €
Shitet Apartamenti 1+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 1+1
L.13,Durres, Durrësit
40,000 €