KERKESE PER HAPESIRE AFARISTE ME QIRA

 • Komerciale
  500 m2
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Me qera
  Price negotiable 0
  Statusi: Me Qera
  Viti ndërtimit: 2011
 Përshkrimi
Kerkohen 2 hapesira me siperfaqe prej 180m2 deri 260m2
si dhe 650m2 deri ne 900m2 vetem ne Qender te qytetit ne 
#PEJE#FERIZAJ dhe #GJILAN.
Preferohet qe te jete sa me ne qender dhe ne vend me qarkullim te madh kembesoresh.

Fillimi i marreveshjes kontraktuese: Menjehere!
Kontakt : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com


 Kërkesa specifike
 • Me administrimMe administrim
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kontratëMe kontratë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: L002
 • Kati Nr.: 0
 • Nr i Dhomave: 1
Vendndodhja në hartë

 

Shikim i shpejtë
KERKESE PER HAPESIRE AFARISTE ME QIRA Me qera
Price negotiable
zona: Qender
rruga: Ferizaj
Qyteti: Ferizaj
Nga Data: -

 Mesazh

6 + 7 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Durres,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet Apartamenti 2+1… Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1…
Mali i Robit,Tiranë,Tiranës
80,000 €
Shitet Rezidence Private… Në shitje
Shitet Rezidence Private…
Qerret,Tiranë,Tiranës
135,200 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Egnatia,Durres, Durrësit
80,000 €
Shitet Apartament 1+1… Në shitje
Shitet Apartament 1+1…
Agip Plazh,Durres, Durrësit
60,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Currila,Durres, Durrësit
75,000 €
Shitet Apartament 2+1… Në shitje
Shitet Apartament 2+1…
Fusha e Ranes,Durres, Durrësit
65,000 €
Shitet Apartamenti 1+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 1+1
L.13,Durres, Durrësit
40,000 €
Apartament 2+1 Në shitje
Apartament 2+1
Rruga Pavaresia,Durres, Durrësit
35,000 €
Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Durres,Bashkia Durrës, Durrësit
0 €