Banesa ne shitje tek Q.T. ne Kodren e Diellit

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Banesa
  100 m2
  bedroom 3 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Në shitje
  Price negotiable
  Statusi: Në ofertë
  Viti ndërtimit: 1985
 Përshkrimi
Shitet banesa ne Kodren e Diellit, afer Qendres Tregtare #Lesna. Banesa eshte ne katin e 5-t (me ashensor) dhe ka pamje ne Lindje/Perendim dhe ka 3 dhoma te gjumit, dhomen e dites, kuzhinen, banjo dhe wc, 2 koridore dhe ballkon. Poashtu ka edhe hapesiren percjellese jasht baneses (depo). Per me shume oferta na vizitoni faqen tone: infoprona.com/ ose ne FB:web.facebook.com/InfoPronaKS/
Kontakt : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • Me administrimMe administrim
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kontratëMe kontratë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Të mobiluaraTë mobiluara

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: B004
 • Kati Nr.: 5
 • Nr i Dhomave: 3
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Banesa ne shitje tek Q.T. ne Kodren e Diellit Në shitje
Price negotiable
zona: Kodra e Diellit
rruga: Kodra e Diellit
Qyteti: Prishtine

 Mesazh

4 + 7 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Shitet Apartamenti 1+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 1+1
Rruga Andon Naci,Durres, Durrësit
55,000 €
Shitet Vile ne Berat Në shitje
Shitet Vile ne Berat
Berat,Berat, Beratit
0 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Durres,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet Apartamenti 2+1… Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1…
Mali i Robit,Tiranë,Tiranës
80,000 €
Shitet Rezidence Private… Në shitje
Shitet Rezidence Private…
Qerret,Tiranë,Tiranës
135,200 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Egnatia,Durres, Durrësit
80,000 €
Shitet Apartament 1+1… Në shitje
Shitet Apartament 1+1…
Agip Plazh,Durres, Durrësit
60,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Currila,Durres, Durrësit
75,000 €