SHITEN 2 shtepi ne lagjen Vellusha - Prishtinë

 • Vila
  420 m2
  bedroom 7 Dhoma
  bathroom 4 Tualete
 • Në shitje
  Price negotiable
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2003
 Përshkrimi
Shiten 2 shtëpi në lagjen Vellusha të Prishtinës (Ismail Dumosh). Shtëpitë janë në një truall me sipërfaqe prej 2.5 Ari. Shtëpia 1: ~180m2, dhomë dite, kuzhinë, 3 dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Shtëpia 2: ~240m2, dhomë dite, kuzhinë, 4 dhoma gjumi, 2 banjo, ballkon dhe 2 depo (shpajz). Shtëpitë posedojnë Ngrohjen Qëndrore, Kamerat e Sigurisë, Kondicioner, Rezervuar të Ujit 2000 L. Patundshmëria mund edhe të kompenzohet/ndërrohet deri në 20% të vlerës së shitjes. Per me shume oferta na vizitoni faqen tone: infoprona.com/ ose ne FB:web.facebook.com/InfoPronaKS/
 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • Me garazhMe garazh
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me kontratëMe kontratë
 • Me verandëMe verandë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: SH002
 • Kati Nr.: 0
 • Nr i Dhomave: 7
Vendndodhja në hartë

 

Shikim i shpejtë
SHITEN 2 shtepi ne lagjen Vellusha - Prishtinë Në shitje
Price negotiable
zona: Vellushë
rruga: Ismail Dumoshi
Qyteti: Prishtine

 Agjenti

 Mesazh

4 + 5 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Kapanon/toke ne shitje… Në shitje
Kapanon/toke ne shitje…
Xhafzotaj,Durres, Durrësit
836,250 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shijak,Durres, Durrësit
130,000 €
Banesa me QIRA në Aktash… Me qera
Banesa me QIRA në Aktash…
Agim Ramadani,Prishtine,Kosoves
400 €
SHITET banesa në Në shitje
SHITET banesa në
UCK,Prishtine,Kosoves
81,250 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Ismail Qemaili,Prishtine,Kosoves
600 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Gazmend Zajmi,Prishtine,Kosoves
230 €
Apartament 2+1 me qera,… Me qera
Apartament 2+1 me qera,…
Filonid Durrsaku,Durres, Durrësit
300 €
Apartament 1+1 me qera,… Me qera
Apartament 1+1 me qera,…
Taulantia,Durres, Durrësit
200 €
Apartament 1+1 me qera,… Me qera
Apartament 1+1 me qera,…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
135 €
Apartament 4+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 4+1 ne shitje,…
Shoqeria Bashkim,Durres, Durrësit
70,000 €
SHITET banesa në Arbëri… Në shitje
SHITET banesa në Arbëri…
Vicianum,Prishtine,Kosoves
56,000 €
Banesa me QIRA në Tophane… Me qera
Banesa me QIRA në Tophane…
UCK,Prishtine,Kosoves
300 €