SHITET trolli ne Hajvali - Prishtine

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Toka/ Troje
  5 acre
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Në shitje
  60,000 €
  Statusi: Ne oferte
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
SHITET trolli ne Hajvali - Prishtine me siperfaqe prej 5 Ari,
me infrastrukture te kompletuar dhe dokumentacion te rregullt.
Lagjja ka plan urbanistik te rregulluar, shkolla fillore ne afersi prej 100m.
Vend i qete dhe ideal per shtepi banimi apo edhe bizneses. 
Ka qasje te mire ne Trafikun Urban dhe Regjional.

Per me shume oferta na vizitoni faqen tone: infoprona.com/ 
ose ne FB:web.facebook.com/InfoPronaKS/

 Kërkesa specifike
 • E pa banuarE pa banuar
 • Me hipotekëMe hipotekë

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: T002
 • Kati Nr.:
 • Nr i Dhomave:
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
SHITET trolli ne Hajvali - Prishtine Në shitje
60,000 €
zona: Hajvali
rruga: Holger Petersen
Qyteti: Prishtine

 Agjenti

 Mesazh

4 X 5 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

SHITET biznes parukerie… Në shitje
SHITET biznes parukerie…
Kopshti Botanik,Tiranë,Tiranës
10,000 €
KËRKOHEN DYQANE/LOKALE… Në shitje
KËRKOHEN DYQANE/LOKALE…
Kryesore,Prishtine,Kosoves
0 €
Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Banesat e Bardha,Prishtine,Kosoves
200 €
Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Xheladin Hana,Prishtine,Kosoves
200 €
Kapanon/toke ne shitje… Në shitje
Kapanon/toke ne shitje…
Xhafzotaj,Durres, Durrësit
836,250 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shijak,Durres, Durrësit
130,000 €
Banesa me QIRA në Aktash… Me qera
Banesa me QIRA në Aktash…
Agim Ramadani,Prishtine,Kosoves
400 €
SHITET banesa në Në shitje
SHITET banesa në
UCK,Prishtine,Kosoves
81,250 €