Shitet biznesi pike karburanti ne Durres

 • Komerciale
  1740 m2
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Në shitje
  800,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
      Ne qytetin e Durresit, ne rruge nacionale shitet nje biznes me licence dhe dokumentacion te plote ligjor pike karburanti.
 Siperfaqe totale 1740m2, truall 1627m2, me ndertese 113m2.Karburanti eshte i perbere nga nje bar – kafe, tualeti dhe siperfaqe jashte. Ambjenti ndodhet ne nje pike strategjike rruge ku ka shume levizje, dhe ambjentet qe ka jane ndihmese.
 Karburanti ju krijon mundesine qe te beni dhe nje mini-market per shitje vajrash makinash apo aksesor per makinat.Te interesuarit te kontaktojne ne nr 068 268 9100
Email: Wendy@infoprona.com

 It has a total surface of 1740sqm, a land plot of 1627m2, with a 113m2 building. The fuel is composed of a bar, a toilet, and an outside surface. The space is located at a strategic street where there are many moves, and the facilities that are there are auxiliary to the service of the fuel point. Fuel gives you the opportunity to shop and a mini-market for sale of car oils or car accessories. Those interested can contact us at 068 268 9100
Email: Wendy@infoprona.com
 Kërkesa specifike

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: DR 0001B
 • Kati Nr.: 0
 • Nr i Dhomave: 0
 Veçori
Vendndodhja në hartë

 

Shikim i shpejtë
Shitet biznesi pike karburanti ne Durres Në shitje
800,000 €
zona: Shkozet
rruga: Nexhmije Pagarusha
Qyteti: Durres

 Agjenti

 Mesazh

4 - 7 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Aleksander Goga,Durres, Durrësit
78,000 €
SHITET biznes parukerie… Në shitje
SHITET biznes parukerie…
Kopshti Botanik,Tiranë,Tiranës
10,000 €
KËRKOHEN DYQANE/LOKALE… Në shitje
KËRKOHEN DYQANE/LOKALE…
Kryesore,Prishtine,Kosoves
0 €
Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Banesat e Bardha,Prishtine,Kosoves
200 €
Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Xheladin Hana,Prishtine,Kosoves
200 €
Kapanon/toke ne shitje… Në shitje
Kapanon/toke ne shitje…
Xhafzotaj,Durres, Durrësit
836,250 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shijak,Durres, Durrësit
130,000 €
Banesa me QIRA në Aktash… Me qera
Banesa me QIRA në Aktash…
Agim Ramadani,Prishtine,Kosoves
400 €