SHITET Kapanon Industrial ne Laç

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Industriale
  3246 m2
  bedroom 20 Dhoma
  bathroom 5 Tualete
 • Në shitje
  400,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
 Ne Laç shiten kaponone te medha industriale. Kapanonet jane ngjitur me qytetin e Lacit dhe ndodhen ne nje vend shum te mire per ndertimin e nje fabrike, industrie, apo restaurim komplet te vendit duke investuar me ndertim te cfaredo strukture. Siperfaqja totale eshte 3246 m2. Siperfaqe te objektit te ndertuar jane 1153 m2 plus 708  m2 qe eshte kati i dyte. Rruget sheshe per te kaluar brenda jane 1336 m2 dhe gjelberimi 757 m2. Pervec kapanoneve kane dhe garazhe deri 143 m lartesi, per cdo lloj kamioni apo makinerie. Ndodhet afer autostrades dhe nga qyteti vetem 10 minuta larg. Kapanonet jepen dhe me qera. 
Qeraja mujore: 2000 Euro
Shitet: 400.000 Euro
Per me shume na kontaktoni ne kete:
Kontakt : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com

 At Laç is for sale one large industrial area. The silos are adjacent to the town of Lac and are located in a very good place for the construction of a factory, industry, or complete restoration of the country by investing with construction in any structure. The total area is 3246 m2. The surface of the building is 1153 m2 plus 708 m2 which is the second floor. The square streets to go inside are 1336 m2 and green 757 m2. In addition to the silos, there are garages up to 143 m in height for any truck or truck. It is located near the motorway and from the city only 10 minutes away. The silos are rented and leased.
Rent: 2000 Euros
Price: 400.000 Euro
For more information contact us here:
Kontakt : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com

 Kërkesa specifike
 • Me hipotekëMe hipotekë

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: LA 0183 K
 • Kati Nr.:
 • Nr i Dhomave:
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
SHITET Kapanon Industrial ne Laç Në shitje
400,000 €
zona: Laç
rruga: Laç
Qyteti: Laç

 Mesazh

7 X 2 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Vile ne Durres Në shitje
Vile ne Durres
Karl Topia,Durres, Durrësit
1,000,000 €
OKAZION !!! Apartament… Në shitje
OKAZION !!! Apartament…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
33,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Egnatia,Durres, Durrësit
99,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Fari i Durresit,Durres, Durrësit
40,000 €
Shitet apartament 2+1… Shitur
Shitet apartament 2+1…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
120,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Abaz Celkupa,Durres, Durrësit
49,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Hysen Myshketa,Durres, Durrësit
75,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
102,000 €
Apartament 1+1 & Studio… Në shitje
Apartament 1+1 & Studio…
Aleksander Goga,Durres, Durrësit
56,000 €
Ambjent me qera , Rruga… Me qera
Ambjent me qera , Rruga…
Agostin Serreqi,Durres, Durrësit
400 €
Ambjent/dyqan me qera… Me qera
Ambjent/dyqan me qera…
Sefer Efendiu,Durres, Durrësit
280 €
Dyqan/Ambjent ne shitje… Në shitje
Dyqan/Ambjent ne shitje…
Liburnika,Durres, Durrësit
37,000 €