Banesa me QIRA në Pejton - Prishtinë

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Banesa
  75 m2
  bedroom 1 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Me qera
  350 € Për muaj
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2010
 Përshkrimi
Banesa me QIRA në Pejton / Prishtinë. Banesa përbëhet nga: Dhome e ditës me kuzhinë, Dhoma e gjumit, Banjo dhe Ballkoni. Banesa është në katin e II-të dhe ka sipërfaqe prej 78m2. Çmimi i qirasë është 350 Euro. (kërkohet depoziti) Për më shumë oferta na vizitoni faqen tonë: infoprona.com/ ose në FB:web.facebook.com/InfoPronaKS/
 Kërkesa specifike
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kontratëMe kontratë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Të mobiluaraTë mobiluara

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: B014
 • Kati Nr.: 2
 • Nr i Dhomave: 1
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Banesa me QIRA në Pejton - Prishtinë Me qera
350 €
zona: Pejton
rruga: Perandori Justinian
Qyteti: Prishtine
Nga Data: -

 Agjenti

 Mesazh

2 - 8 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

KËRKOHEN DYQANE/LOKALE… Në shitje
KËRKOHEN DYQANE/LOKALE…
Kryesore,Prishtine,Kosoves
0 €
Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Banesat e Bardha,Prishtine,Kosoves
200 €
Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Xheladin Hana,Prishtine,Kosoves
200 €
Kapanon/toke ne shitje… Në shitje
Kapanon/toke ne shitje…
Xhafzotaj,Durres, Durrësit
836,250 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shijak,Durres, Durrësit
130,000 €
Banesa me QIRA në Aktash… Me qera
Banesa me QIRA në Aktash…
Agim Ramadani,Prishtine,Kosoves
400 €
SHITET banesa në Në shitje
SHITET banesa në
UCK,Prishtine,Kosoves
81,250 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Ismail Qemaili,Prishtine,Kosoves
600 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Gazmend Zajmi,Prishtine,Kosoves
230 €