SHITET apartament 1+1 prane Vasil Shantos

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  66 m2
  bedroom 1 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Në shitje
  55,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 1990
 Përshkrimi
 Fare prane shkolles Vasil Shantos, shitet apartament 1+1 me siperfaqe hipotekore 66.5 m2. Apartamenti eshte komplet i rikonstruktuar duke filluar qe nga  tarraca e cila eshte komplet e hidroizoluar, dyshemeja, muret, dyert, dritaret, tualeti dhe gjitha  pajisjet primare te shtepise. Eshte e organizuar me nje dhome gjumi, salloni bashke me guzhinen, 1 tualet me dritare dhe korridori. Ndodhet ne katin e 5-te te fundit te nje pallati parafabrikat. Apartamenti ka punime shume cilesore pasi eshte rikonstruktuar me arkitekt. Eshte pjeserisht e mobiluar. Ka guzhinen komplet te re dhe tualetin. Ka orientimin nga lindja dhe shikon nga Lana dhe rruga kryesore. Ndodhet prane gjithe zonave me te njohura sic eshte blloku, 21 Dhjetori dhe qendra. Fare prane gjithe linjave urbane.
Shitet: 55000 Euro
Per me shume na kontaktoni ne: 
Nr. cel. 0693555508
Nr. cel. 0673087777
Email: kontakt@infoprona.com

 Near to the school Vasil Shantos is for sale 1 + 1 apartment with 66.5 m2 of mortgage. The apartment is completely reconstructed starting from the fully waterproofed terrace, floors, walls, doors, windows, toilets and home appliances. It is organized with a bedroom, living room with kitchen, 1 bathroom with window and corridor. Located on the 5th floor of a prefabricated palace. The apartment has many quality works as it has been reconstructed with an architect. It is partially furnished. There is a brand new kitchen and toiletries. It has east orientation and looks out of Lana and the main road. It is located near all the most popular areas such as the Bloc, and 21 Dhjetori. Access with all the urban lines.
Price: 55000 Euro
For more information contact us:
Nr. cel. 0693555508
Nr. cel. 0673087777
Email: kontakt@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • E pa banuarE pa banuar
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0210 A1
 • Kati Nr.: 5
 • Nr i Dhomave: 1+1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
SHITET apartament 1+1 prane Vasil Shantos Në shitje
55,000 €
zona: Vasil Shanto
rruga: vasil shanto
Qyteti: Tiranë

 Agjenti

 Mesazh

5 X 7 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Banesat e Bardha,Prishtine,Kosoves
200 €
Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Xheladin Hana,Prishtine,Kosoves
200 €
Kapanon/toke ne shitje… Në shitje
Kapanon/toke ne shitje…
Xhafzotaj,Durres, Durrësit
836,250 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shijak,Durres, Durrësit
130,000 €
Banesa me QIRA në Aktash… Me qera
Banesa me QIRA në Aktash…
Agim Ramadani,Prishtine,Kosoves
400 €
SHITET banesa në Në shitje
SHITET banesa në
UCK,Prishtine,Kosoves
81,250 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Ismail Qemaili,Prishtine,Kosoves
600 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Gazmend Zajmi,Prishtine,Kosoves
230 €
Apartament 2+1 me qera,… Me qera
Apartament 2+1 me qera,…
Filonid Durrsaku,Durres, Durrësit
300 €
Apartament 1+1 me qera,… Me qera
Apartament 1+1 me qera,…
Taulantia,Durres, Durrësit
200 €
Apartament 1+1 me qera,… Me qera
Apartament 1+1 me qera,…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
135 €