Jepet me QERA apartament 2+1 tek Brryli

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  100 m2
  bedroom 2 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Me qera
  400 € Për muaj
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
 Tek Brryli, afer qendres me vendodhje strategjike jepet apartament 2+1 me qera. Apartamenti ndodhet ne nje zone qe lidhet shume mire me gjitha rruget kryesore per transport publik. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 7 katesh. Pallati eshte i restauruar totalisht me izolim termik me ashensor. Ne katin e nendheshem te pallatit ekziston supermarketi dhe ne krah te tij parkim privat dhe i lire. Ka pamje te lire vizive dhe panoramike nga krahu i lanes. Apartamenti ka dyer dhe dritare te reja me izolim termik dhe akustik, 2 kondicionere, 3 televizione dhe i arreduar totalisht dhe e sapo lyer. Ka 2 dhoma gjumi, 2 banjo me dritare, 2 korridore, 2 ballkone, guzhinen dhe soxhornon ne ambjent unik. Te gjitha ambjentet kane drite natyrale. Preferohen persona me referenca sociale dhe ekonomike pa shum femije dhe kafshe shtepiake. Apartamenti jepet vetem per ata qe lidhin kontrate qeraje afatgjate mundesisht 4-vjecare.
Qeraja: 400 Euro / Muaji. 
Per nje vizite ne prone na kontaktoni:
Cel. 067 667 7776
Cel. 069 355 5508
Email: kontakt@infoprona.com

 In Brryli, close to the centre with a strategic location is given 2 + 1 rented apartment. The apartment is located in an area that is very well connected to all major public transport routes. The apartment is located on the 3rd floor of a 7-storey building. The palace is totally restored with thermal insulation with elevator. In the underground floor of the building there is a supermarket and beside it private and free parking. It has free visuals and panoramic views from the side of the lanes. The apartment has new doors and windows with thermal and acoustic insulation, 2 air conditioners, 3 televisions and fully furnished and newly painted. There are 2 bedrooms, 2 bathrooms with windows, 2 corridors, 2 balconies, kitchen and soxhornon in a unique environment. All environments have natural light. People with social and economic references are preferred, with no children or pets. The apartment is provided only for those who contract long-term lease contracts of up to 4 years.
Price: 400 Euro / Month.
For a visit to the property contact us:
Cel. 067 667 7776
Cel. 069 355 5508
Email: kontakt@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me garazhMe garazh
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me verandëMe verandë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0119 AR2
 • Kati Nr.: 3
 • Nr i Dhomave: 2+1
 Veçori
Vendndodhja në hartë

 

Shikim i shpejtë
Jepet me QERA apartament 2+1 tek Brryli Me qera
400 €
zona: Brryli
rruga: Bulevardi Bajram Curri
Qyteti: Tiranë
Nga Data: -

 Agjenti

 Mesazh

7 + 2 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Banesat e Bardha,Prishtine,Kosoves
200 €
Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Xheladin Hana,Prishtine,Kosoves
200 €
Kapanon/toke ne shitje… Në shitje
Kapanon/toke ne shitje…
Xhafzotaj,Durres, Durrësit
836,250 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shijak,Durres, Durrësit
130,000 €
Banesa me QIRA në Aktash… Me qera
Banesa me QIRA në Aktash…
Agim Ramadani,Prishtine,Kosoves
400 €
SHITET banesa në Në shitje
SHITET banesa në
UCK,Prishtine,Kosoves
81,250 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Ismail Qemaili,Prishtine,Kosoves
600 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Gazmend Zajmi,Prishtine,Kosoves
230 €
Apartament 2+1 me qera,… Me qera
Apartament 2+1 me qera,…
Filonid Durrsaku,Durres, Durrësit
300 €
Apartament 1+1 me qera,… Me qera
Apartament 1+1 me qera,…
Taulantia,Durres, Durrësit
200 €