Banesë me QIRA tek restaurant Liburnia.

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Banesa
  75 m2
  bedroom 1 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Me qera
  330 € Për muaj
  Statusi: Me Qera
  Viti ndërtimit: 2010
 Përshkrimi
Banesë me QIRA afër Komunës së Prishtinës, tek restaurant #Liburnia. Banesa përbëhet: Dhomë dite me Kuzhinë, Dhomë gjumi, Banjo dhe Ballkon. Kati 4. Çmimi është 330 Euro, duke përfshirë pastrimin/mirëmbajtjen e hapësirave të përbashkëta dhe ashensorin (kërkohet depozit). Për më shumë oferta na vizitoni faqen tonë: infoprona.com/ ose në FB:web.facebook.com/InfoPronaKS/
 Kërkesa specifike
 • Me administrimMe administrim
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kontratëMe kontratë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Të mobiluaraTë mobiluara

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: B015
 • Kati Nr.: 1
 • Nr i Dhomave: 1
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Banesë me QIRA tek restaurant Liburnia. Me qera
330 €
zona: Tophane
rruga: Meto Bajraktari
Qyteti: Prishtine
Nga Data: 12/15/2017 -

 Agjenti

 Mesazh

4 X 2 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Banesat e Bardha,Prishtine,Kosoves
200 €
Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Xheladin Hana,Prishtine,Kosoves
200 €
Kapanon/toke ne shitje… Në shitje
Kapanon/toke ne shitje…
Xhafzotaj,Durres, Durrësit
836,250 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shijak,Durres, Durrësit
130,000 €
Banesa me QIRA në Aktash… Me qera
Banesa me QIRA në Aktash…
Agim Ramadani,Prishtine,Kosoves
400 €
SHITET banesa në Në shitje
SHITET banesa në
UCK,Prishtine,Kosoves
81,250 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Ismail Qemaili,Prishtine,Kosoves
600 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Gazmend Zajmi,Prishtine,Kosoves
230 €
Apartament 2+1 me qera,… Me qera
Apartament 2+1 me qera,…
Filonid Durrsaku,Durres, Durrësit
300 €
Apartament 1+1 me qera,… Me qera
Apartament 1+1 me qera,…
Taulantia,Durres, Durrësit
200 €