SHITET Dyqan prane Pallatit me Shigjeta

Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Komerciale
  30 m2
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Në shitje
  40,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
 Prane pallatit me shigjeta, shitet me cmim okazion Dyqan me siperfaqe hipotekore 30 m2. Dyqani ndodhet shume prane rruges kryesore dhe eshte shume i pershtatshem per zyre, parukeri, dyqan etj. Ka 1 tualet, veranden e vet, vetrate xhami, uje dhe drita te rregullta. Ndodhet ne katin 0. 
Cmimi: 40.000 Euro
Per nje vizite ne prone, na kontaktoni ne kete:
Nr. tel. + 355 69 355 5508
Nr. tel. + 355 67 308 7777
Email: kontakt@infoprona.com

 Near Pallati me Shigjeta, is for sale with good price a shop with 30 m2 mortgage. The shop is located very close to the main street and is very suitable for office, hairdressing, shop etc. It has 1 toilet, balcony, glass windows and water and regular light. Located on floor 0.
Price: 40.000 Euro
For a visit to the property, contact us at:
Nr. tel. + 355 69 355 5508
Nr. tel. + 355 67 308 7777
 Kërkesa specifike
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me verandëMe verandë
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0191 K
 • Kati Nr.: 0
 • Nr i Dhomave:
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
SHITET Dyqan prane Pallatit me Shigjeta Në shitje
40,000 €
zona: Pallati me shigjeta
rruga: Rruga e Kavajes
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

9 X 5 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Xheladin Hana,Prishtine,Kosoves
200 €
Kapanon/toke ne shitje… Në shitje
Kapanon/toke ne shitje…
Xhafzotaj,Durres, Durrësit
836,250 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shijak,Durres, Durrësit
130,000 €
Banesa me QIRA në Aktash… Me qera
Banesa me QIRA në Aktash…
Agim Ramadani,Prishtine,Kosoves
400 €
SHITET banesa në Në shitje
SHITET banesa në
UCK,Prishtine,Kosoves
81,250 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Ismail Qemaili,Prishtine,Kosoves
600 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Gazmend Zajmi,Prishtine,Kosoves
230 €
Apartament 2+1 me qera,… Me qera
Apartament 2+1 me qera,…
Filonid Durrsaku,Durres, Durrësit
300 €
Apartament 1+1 me qera,… Me qera
Apartament 1+1 me qera,…
Taulantia,Durres, Durrësit
200 €
Apartament 1+1 me qera,… Me qera
Apartament 1+1 me qera,…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
135 €
Apartament 4+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 4+1 ne shitje,…
Shoqeria Bashkim,Durres, Durrësit
70,000 €