Okazion, Shitet apartament 2+1,prane Kodres se Diellit

Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  110 m2
  bedroom 2 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Në shitje
  110,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
  Shitet apartament 2+1 i mobiluar ose bosh ne varesi te klientit prane Rruges Teodor Ruzvelt . Hyrja disponon nje siperfaqe 110m2 me hipoteke dhe 70 m2 tarrace pasi ndodhet ne katin e fundit te nje pallati .Eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi, sallon dhe dy banja.Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne
Nr: 068 268 9100
Email:
 Wendy@infoprona.com


 We sell a 2 + 1 furnished or empty apartment, depending on the client at Teodor Roosevelt Street. The entrance has 110 m2 of land with a mortgage and 70 m2 of terrace because it is located on the last floor of a building. It is organized by two bedrooms, living room and two bathrooms. For a visit to the property please contact us
Nr: 068 268 9100
Email: Wendy@infoprona.com

 Kërkesa specifike
 • Me administrimMe administrim
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me verandëMe verandë

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: Tr 0004 A2
 • Kati Nr.: 6
 • Nr i Dhomave: 2+1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Okazion, Shitet apartament 2+1,prane Kodres se Diellit Në shitje
110,000 €
zona: Prane Kodres se Diellit
rruga: Teodor Ruzvelt
Qyteti: Tiranë

 Agjenti

 Mesazh

10 - 7 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Xheladin Hana,Prishtine,Kosoves
200 €
Kapanon/toke ne shitje… Në shitje
Kapanon/toke ne shitje…
Xhafzotaj,Durres, Durrësit
836,250 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shijak,Durres, Durrësit
130,000 €
Banesa me QIRA në Aktash… Me qera
Banesa me QIRA në Aktash…
Agim Ramadani,Prishtine,Kosoves
400 €
SHITET banesa në Në shitje
SHITET banesa në
UCK,Prishtine,Kosoves
81,250 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Ismail Qemaili,Prishtine,Kosoves
600 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Gazmend Zajmi,Prishtine,Kosoves
230 €
Apartament 2+1 me qera,… Me qera
Apartament 2+1 me qera,…
Filonid Durrsaku,Durres, Durrësit
300 €
Apartament 1+1 me qera,… Me qera
Apartament 1+1 me qera,…
Taulantia,Durres, Durrësit
200 €
Apartament 1+1 me qera,… Me qera
Apartament 1+1 me qera,…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
135 €
Apartament 4+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 4+1 ne shitje,…
Shoqeria Bashkim,Durres, Durrësit
70,000 €