Apartament 4+1 ne shitje , Durres !

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  178 m2
  bedroom 3 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Në shitje
  98,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
Shitet apartament 4+1 me nje siperfaqe prej 178 m2 ne zonen e rruges " Hysen Myshketa " , Durres !
Apartamenti pozicionohet ne katin e 6 te nderteses, e pajisur me hipoteke, me ashensor .
Perbehet nga 10 ambjente :
-2 soxhorno te ndryshme
-3 dhoma gjumi
-2 tualete , njera me dritare dhe tjetra me administrim
-1 korridor
-2 ballkone .
Apartamenti ndodhet  ne nje zone te mire, drejtimi Jug-Lindje , ka shume hapesire , gjithashtu eshte edhe ne opsion kembimi me nj eapartament me te vogel dhe diferencen e shumes .
 Kërkesa specifike
 • Me administrimMe administrim
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me verandëMe verandë
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: DR 5003 A4
 • Kati Nr.: 6
 • Nr i Dhomave: 3+1
 Veçori
Vendndodhja në hartë

 

Shikim i shpejtë
Apartament 4+1 ne shitje , Durres ! Në shitje
98,000 €
zona: Hysen Myshketa
rruga: Hysen Myshketa
Qyteti: Durres

 Mesazh

7 + 8 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Kapanon/toke ne shitje… Në shitje
Kapanon/toke ne shitje…
Xhafzotaj,Durres, Durrësit
836,250 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shijak,Durres, Durrësit
130,000 €
Banesa me QIRA në Aktash… Me qera
Banesa me QIRA në Aktash…
Agim Ramadani,Prishtine,Kosoves
400 €
SHITET banesa në Në shitje
SHITET banesa në
UCK,Prishtine,Kosoves
81,250 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Ismail Qemaili,Prishtine,Kosoves
600 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Gazmend Zajmi,Prishtine,Kosoves
230 €
Apartament 2+1 me qera,… Me qera
Apartament 2+1 me qera,…
Filonid Durrsaku,Durres, Durrësit
300 €
Apartament 1+1 me qera,… Me qera
Apartament 1+1 me qera,…
Taulantia,Durres, Durrësit
200 €
Apartament 1+1 me qera,… Me qera
Apartament 1+1 me qera,…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
135 €
Apartament 4+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 4+1 ne shitje,…
Shoqeria Bashkim,Durres, Durrësit
70,000 €
SHITET banesa në Arbëri… Në shitje
SHITET banesa në Arbëri…
Vicianum,Prishtine,Kosoves
56,000 €
Banesa me QIRA në Tophane… Me qera
Banesa me QIRA në Tophane…
UCK,Prishtine,Kosoves
300 €