Jepet me qera apartamet 2+1, ne Rrugen Peti

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  140 m2
  bedroom 2 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Me qera
  750 € Për muaj
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
  Prane Liqenit te thate jepet me qera apartament 2+1i mobiluar ne menyre bashkohore .Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me nje siperfaqe 140m2. Eshte i ndertuar nga dy dhoma gjumi, dy banja dhe nje soxhorno. Apartamenti ofron edhe garazh. Ambjenti pallatit  ka dhe kamera sigurie . Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
Nr:  06972088111 
Email:
 Wendy@infoprona.com

   Near the dry Lake is rented 2 + 1 yearly furnished apartment  It is located on the 3rd floor of a new building with 140sqm of living space. It is constructed of two bedrooms, two bathrooms and a living room. The apartment also offers garage. The palace room also has security cameras. For a visit to the property contact us
Nr:  06972088111 
Email: Wendy@infoprona.com
 Kërkesa specifike

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: Tr 0001 AR2
 • Kati Nr.: 3
 • Nr i Dhomave: 2+1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Jepet me qera apartamet 2+1, ne Rrugen Peti Me qera
750 €
zona: Liqeni thate
rruga: Rruga Peti
Qyteti: Tiranë
Nga Data: -

 Agjenti

 Mesazh

3 + 3 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

SHITET biznes parukerie… Në shitje
SHITET biznes parukerie…
Kopshti Botanik,Tiranë,Tiranës
10,000 €
KËRKOHEN DYQANE/LOKALE… Në shitje
KËRKOHEN DYQANE/LOKALE…
Kryesore,Prishtine,Kosoves
0 €
Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Banesat e Bardha,Prishtine,Kosoves
200 €
Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Xheladin Hana,Prishtine,Kosoves
200 €
Kapanon/toke ne shitje… Në shitje
Kapanon/toke ne shitje…
Xhafzotaj,Durres, Durrësit
836,250 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shijak,Durres, Durrësit
130,000 €
Banesa me QIRA në Aktash… Me qera
Banesa me QIRA në Aktash…
Agim Ramadani,Prishtine,Kosoves
400 €
SHITET banesa në Në shitje
SHITET banesa në
UCK,Prishtine,Kosoves
81,250 €