SHITET apartament 1+1 ne zonen Vasil Shanto

Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  80 m2
  bedroom 1 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Në shitje
  65,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2000
 Përshkrimi
 Prane Universitetit Evropian, shitet apartament 1+1 me nje siperfaqe te madhe hipotekore 80 m2. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 5 katesh. Eshte i organizuar me 1 dhome gjumi, salloni bashke me guzhinen, 1 tualet me dritare dhe 2 ballkone. Apartamenti ka strukturen e nje 2+1 me hapsirat qe ka. Pallati ndodhet ne nje lagje te qete dhe te krijon dhe mundesine e parkingut perpara pasi ka shume hapsire. Vec te tjerash ka lulishte perpara dhe ndodhet prane zonave me te njohura dhe linjave urbanistike. 
Shitet: 65000 Euro
Per nje vizite ne prone na kontaktoni: 
Nr. cel. 066 222 7777
Nr. cel. 067 667 7776
Email: kontakt@infoprona.com

 Near the European University, is for sale one 1 + 1 apartment with a large 80 m2 mortgage. It is located on the 3rd floor of a 5-storey building. It is organized with bedroom, living room with kitchen, 1 bathroom with window and 2 balconies. The apartment has the structure of a 2 + 1 with the spaces it has. The building is located in a quiet neighbourhood and creates the possibility of a parking lot before there is plenty of space. There are also many other plants nearby and are located near the most popular areas and urban lines.
Price: 65000 Euro
For a visit to the property contact us:
Nr. cel. 066 222 7777
Nr. cel. 067 667 7776
Email: kontakt@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me verandëMe verandë
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0211 A1
 • Kati Nr.: 3
 • Nr i Dhomave: 1+1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
SHITET apartament 1+1 ne zonen Vasil Shanto Në shitje
65,000 €
zona: Vasil Shanto
rruga: Rruga Shefqet Musarai
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

10 X 4 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

KËRKOHEN DYQANE/LOKALE… Në shitje
KËRKOHEN DYQANE/LOKALE…
Kryesore,Prishtine,Kosoves
0 €
Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Banesat e Bardha,Prishtine,Kosoves
200 €
Banesë me QIRA në… Me qera
Banesë me QIRA në…
Xheladin Hana,Prishtine,Kosoves
200 €
Kapanon/toke ne shitje… Në shitje
Kapanon/toke ne shitje…
Xhafzotaj,Durres, Durrësit
836,250 €
Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shijak,Durres, Durrësit
130,000 €
Banesa me QIRA në Aktash… Me qera
Banesa me QIRA në Aktash…
Agim Ramadani,Prishtine,Kosoves
400 €
SHITET banesa në Në shitje
SHITET banesa në
UCK,Prishtine,Kosoves
81,250 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Ismail Qemaili,Prishtine,Kosoves
600 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Gazmend Zajmi,Prishtine,Kosoves
230 €