Okazion: Shitet apartament 1+1 ne Misto Mame

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  66 m2
  bedroom 1 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Në shitje
  35,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2017
 Përshkrimi
 Brenda cmimit jepet dhe nje Garazh.
Shitet apartament 1+1 ne zonen e Misto Mames me siperfaqe 66 m2 neto. Apartamenti eshte i ri, ne perfundim e siper. Eshte me punime cilesore dhe ne proces legalizimi. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 8 katesh. Ka dhome gjumi, dhome ndenjeje, guzhine, ballkon dhe 1 tualet. Ka orientimin nga Dajti. 
Shitet: 35000 Euro
Per nje visit ne prone na kontaktoni:
Nr. cel. 067 400 5066
Nr. cel. 067 308 7777
Email: kontakt@infoprona.com

 At the price occasion is for sale 1 +1 apartment in the area of Misto Mames with 66 m2 net area. Within the price is also provide a Garage. The apartment is new, ending up. It is quality work and in the process of legalization. It is located on the 2nd floor of an 8-storey building. There are bedrooms, living room, kitchen, balcony and 1 toilet. It has orientation from Dajti.
Price: 35000 Euro (Within the price is given and 1 Garage)
For a visit to the property contact us:
Nr. cel. 067 400 5066
Nr. cel. 067 667 7776
Email: kontakt@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • E pa banuarE pa banuar
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me garazhMe garazh
 • Me kontratëMe kontratë

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0212 A1
 • Kati Nr.: 2
 • Nr i Dhomave: 1+1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Okazion: Shitet apartament 1+1 ne Misto Mame Në shitje
35,000 €
zona: Misto Mame
rruga: Misto Mame
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

7 X 5 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shijak,Durres, Durrësit
130,000 €
Banesa me QIRA në Aktash… Me qera
Banesa me QIRA në Aktash…
Agim Ramadani,Prishtine,Kosoves
400 €
SHITET banesa në Në shitje
SHITET banesa në
UCK,Prishtine,Kosoves
81,250 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Ismail Qemaili,Prishtine,Kosoves
600 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Gazmend Zajmi,Prishtine,Kosoves
230 €
Apartament 2+1 me qera,… Me qera
Apartament 2+1 me qera,…
Filonid Durrsaku,Durres, Durrësit
300 €
Apartament 1+1 me qera,… Me qera
Apartament 1+1 me qera,…
Taulantia,Durres, Durrësit
200 €
Apartament 1+1 me qera,… Me qera
Apartament 1+1 me qera,…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
135 €
Apartament 4+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 4+1 ne shitje,…
Shoqeria Bashkim,Durres, Durrësit
70,000 €
SHITET banesa në Arbëri… Në shitje
SHITET banesa në Arbëri…
Vicianum,Prishtine,Kosoves
56,000 €
Banesa me QIRA në Tophane… Me qera
Banesa me QIRA në Tophane…
UCK,Prishtine,Kosoves
300 €
Banesa me QIRA në Arbëri… Me qera
Banesa me QIRA në Arbëri…
Ahmet Krasniqi,Prishtine,Kosoves
250 €
SHITET banesa në Arbëri… Në shitje
SHITET banesa në Arbëri…
Ahmet Krasniqi,Prishtine,Kosoves
88,000 €