SHITET apartament 1+1 ne Misto Mame

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  72 m2
  bedroom 1 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Në shitje
  40,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2017
 Përshkrimi
 Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Misto Mames.
Brenda cmimit perfshihet edhe nje Garazh. Apartamenti eshte i ri dhe ka siperfaqe te konsiderueshme prej 72 m2. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 8 katesh. Pothuajse punimet brenda tij kane mbaruar. Eshte i organizuar me 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenjeje bashke me guzhinen, ballkon dhe 1 tualet. Pallati ka ashensor i cili do te vendoset keto dite. Apartamenti ka nje pamje shume te mire, pasi shikon komplet nga Dajti. Ndodhet ne zone te qete dhe eshte ne proces legalizimi. 
Shitet: 40.000 Euro
Per nje vizite ne prone na kontaktoni: 
Nr. cel. 069 471 8273
Nr. cel. 066 222 7777
Nr. cel. 067 667 7776
Email: kontakt@infoprona.com

 Apartment 1+1 for sale in Misto Mame area.
With the price is included a Garage. The apartment is new and has a considerable surface area of 72 m2. It is located on the 6th floor of an 8-storey building. Almost the works inside it are over. It is organized with 1 bedroom, 1 living room with kitchen, balcony and 1 toilet. The palace has an elevator which will be installed these days. The apartment has a very good view, as it looks completely from Dajti. It is located in a quiet area and is in the process of legalization.
Price: 40.000 Euro
For a visit to the property contact us:
Nr. cel. 069 471 8273
Nr. cel. 066 222 7777
Nr. cel. 067 667 7776
Email: kontakt@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me garazhMe garazh
 • Me kontratëMe kontratë
 • Me verandëMe verandë

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0214 A1
 • Kati Nr.: 6
 • Nr i Dhomave: 1+1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
SHITET apartament 1+1 ne Misto Mame Në shitje
40,000 €
zona: Misto Mame
rruga: Misto Mame
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

7 X 10 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shijak,Durres, Durrësit
130,000 €
Banesa me QIRA në Aktash… Me qera
Banesa me QIRA në Aktash…
Agim Ramadani,Prishtine,Kosoves
400 €
SHITET banesa në Në shitje
SHITET banesa në
UCK,Prishtine,Kosoves
81,250 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Ismail Qemaili,Prishtine,Kosoves
600 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Gazmend Zajmi,Prishtine,Kosoves
230 €
Apartament 2+1 me qera,… Me qera
Apartament 2+1 me qera,…
Filonid Durrsaku,Durres, Durrësit
300 €
Apartament 1+1 me qera,… Me qera
Apartament 1+1 me qera,…
Taulantia,Durres, Durrësit
200 €
Apartament 1+1 me qera,… Me qera
Apartament 1+1 me qera,…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
135 €
Apartament 4+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 4+1 ne shitje,…
Shoqeria Bashkim,Durres, Durrësit
70,000 €
SHITET banesa në Arbëri… Në shitje
SHITET banesa në Arbëri…
Vicianum,Prishtine,Kosoves
56,000 €
Banesa me QIRA në Tophane… Me qera
Banesa me QIRA në Tophane…
UCK,Prishtine,Kosoves
300 €
Banesa me QIRA në Arbëri… Me qera
Banesa me QIRA në Arbëri…
Ahmet Krasniqi,Prishtine,Kosoves
250 €
SHITET banesa në Arbëri… Në shitje
SHITET banesa në Arbëri…
Ahmet Krasniqi,Prishtine,Kosoves
88,000 €