SHITET Apartament 2+1 ne Ali Dem

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  104 m2
  bedroom 2 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Në shitje
  74,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2017
 Përshkrimi
 Shitet apartament 2+1 me punime shume cilesore ne zonen e Ali Demit. Apartamenti eshte komplet i ri dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 7 katesh. Siperfaqe totale e apartamentit eshte 104.7 m2. Apartamenti ka infrastrukture komplet moderne dhe me punimet me cilesore ne treg. Eshte me sistem kapot, dhe dritaret jane te pajisura me grila murale. Apartamenti orgnizohet ne 2 dhoma gjumi te shtruara me parket, 2 tualete, ballkon, dhe nje sallon shume te madh dhe guzhina. Orientimi i apartamentit eshte nga lindja, gje te cilin e ben te ndricuar me drite natyrale ne cdo kohe. Eshte i pajisur me 2 ashensore, nje per njerezit dhe nje per makinat. I gjithe pallati eshte i ndricuar me drite natyrale dhe nga ana e shkalleve. Pallati eshte me askes ne bulevardin e ri dhe shume prane gjithe linjave urbanistike. Pallati i sapo-perfunduar eshte ne proces legalizimi dhe eshte dhe me parking.
Shitet: 74000 Euro
Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne: 
Nr. cel. 0673087777
Email: kontakt@infoprona.com

 Apartment for sale 2 + 1 with very high-quality Ali Demit area. The apartment is brand new and is located on the 2-nd floor of a 7-storey building. The total area of the apartment is 104.7 m2. The apartment has the complete modern infrastructure and with the quality works in the market. It is equipped with a hatchback system, and the windows are equipped with wall-mounted screens. The apartment is organized in 2 bedrooms paved with parquet, 2 bathrooms, balcony, and a large salon and kitchen. The orientation of the apartment is from the east, which makes it illuminated with natural light at all times. It is equipped with 2 lifts, one for people and one for cars. The entire palace is illuminated by natural light and by stairs. The palace is on one side of the new boulevard and very close to all urban lines. The newly completed palace is in the process of legalization and have even parking.
Price: 74000 Euro
For a visit to the property contact us at:
Nr. cel. 0673087777
Email: kontakt@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Me administrimMe administrim
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me garazhMe garazh
 • Me kontratëMe kontratë
 • Me verandëMe verandë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0391 A2
 • Kati Nr.: 2
 • Nr i Dhomave: 2+1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
SHITET Apartament 2+1 ne Ali Dem Në shitje
74,000 €
zona: Ali Demi
rruga: Rruga Ali Demi
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

10 - 6 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Toke/Truall ne shitje,… Në shitje
Toke/Truall ne shitje,…
Shijak,Durres, Durrësit
130,000 €
Banesa me QIRA në Aktash… Me qera
Banesa me QIRA në Aktash…
Agim Ramadani,Prishtine,Kosoves
400 €
SHITET banesa në Në shitje
SHITET banesa në
UCK,Prishtine,Kosoves
81,250 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Ismail Qemaili,Prishtine,Kosoves
600 €
Lëshohet banesa me… Me qera
Lëshohet banesa me…
Gazmend Zajmi,Prishtine,Kosoves
230 €
Apartament 2+1 me qera,… Me qera
Apartament 2+1 me qera,…
Filonid Durrsaku,Durres, Durrësit
300 €
Apartament 1+1 me qera,… Me qera
Apartament 1+1 me qera,…
Taulantia,Durres, Durrësit
200 €
Apartament 1+1 me qera,… Me qera
Apartament 1+1 me qera,…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
135 €
Apartament 4+1 ne shitje,… Në shitje
Apartament 4+1 ne shitje,…
Shoqeria Bashkim,Durres, Durrësit
70,000 €
SHITET banesa në Arbëri… Në shitje
SHITET banesa në Arbëri…
Vicianum,Prishtine,Kosoves
56,000 €
Banesa me QIRA në Tophane… Me qera
Banesa me QIRA në Tophane…
UCK,Prishtine,Kosoves
300 €
Banesa me QIRA në Arbëri… Me qera
Banesa me QIRA në Arbëri…
Ahmet Krasniqi,Prishtine,Kosoves
250 €
SHITET banesa në Arbëri… Në shitje
SHITET banesa në Arbëri…
Ahmet Krasniqi,Prishtine,Kosoves
88,000 €