Kapanon/toke ne shitje , Xhafzotaj , Durres !

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Industriale
  3345 m2
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Në shitje
  562,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
Shitet kapanon + toke ne zonen e Xhafzotaj , afer mbikalimit , Durres !
Kapanoni ka nje siperfaqe prej 2247 m2 dhe toka perreth 1098 m2, siperfaqja totale 3345 m2 .
Kapanoni eshte funksional, me lartesi 5 m , i ploteson te gjitha kushtet per aktivitet industrial.
Kontakt : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Me hipotekëMe hipotekë

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: DR 5011 I
 • Kati Nr.: 1
 • Nr i Dhomave: 1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Kapanon/toke ne shitje , Xhafzotaj , Durres ! Në shitje
562,000 €
zona: Xhafzotaj
rruga: Xhafzotaj
Qyteti: Durres

 Mesazh

5 X 4 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Durres,Bashkia Durrës, Durrësit
0 €
Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Pavarsia,Durres, Durrësit
250,000 €
Truall ne Kallm Në shitje
Truall ne Kallm
Durres,Durres, Durrësit
187,000 €
Vile ne Durres Në shitje
Vile ne Durres
Karl Topia,Durres, Durrësit
1,000,000 €
OKAZION !!! Apartament… Në shitje
OKAZION !!! Apartament…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
33,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Egnatia,Durres, Durrësit
99,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Fari i Durresit,Durres, Durrësit
40,000 €
Shitet apartament 2+1… Shitur
Shitet apartament 2+1…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
120,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Abaz Celkupa,Durres, Durrësit
49,000 €