SHITET OKBJEKT DHE FABRIKE VAJ ULLIRI , BALDUSHK

 • Industriale
  15000 m2
  bedroom 4 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Në shitje
  120,000 €
  Statusi: Në ofertë
  Viti ndërtimit: 2010
 Përshkrimi
Shitet objekt 270m2 + Siperfaqe toke (Oborr) 1500m2 aktualisht Fabrike Vaj Ulliri me klientele te ngritur dhe me dokumenta te rregullta, buze rruge kryesore. Shiten bashke ose te ndara.
Kontakton : 0698095095
Email : marketing@infoprona
 Kërkesa specifike
 • Me hipotekëMe hipotekë

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: 12
 • Kati Nr.:
 • Nr i Dhomave:
Vendndodhja në hartë

 

Shikim i shpejtë
SHITET OKBJEKT DHE FABRIKE VAJ ULLIRI , BALDUSHK Në shitje
120,000 €
zona: Baldushk
rruga: Baldushk
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

6 X 3 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Durres,Bashkia Durrës, Durrësit
0 €
Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Pavarsia,Durres, Durrësit
250,000 €
Truall ne Kallm Në shitje
Truall ne Kallm
Durres,Durres, Durrësit
187,000 €
Vile ne Durres Në shitje
Vile ne Durres
Karl Topia,Durres, Durrësit
1,000,000 €
OKAZION !!! Apartament… Në shitje
OKAZION !!! Apartament…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
33,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Egnatia,Durres, Durrësit
99,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Fari i Durresit,Durres, Durrësit
40,000 €
Shitet apartament 2+1… Shitur
Shitet apartament 2+1…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
120,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Abaz Celkupa,Durres, Durrësit
49,000 €