Kapanon me qera, Shkozet, Durres !

Gallery Image
 • Industriale
  850 m2
  bedroom 1 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Me qera
  1,600 € Për muaj
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
Jepet kapanon me qera ne zonen e Shkozetit, Durres !
Kapanoni ka nje siperfaqe prej 850 m2 , e pajisur me dokumentacione te rregullta, kontrate uji dhe drita , me hapesire te mjaftueshme perreth per parkim , e shfrytezueshme per aktivitete te ndryshme industriale .
Kontakt : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Me garazhMe garazh
 • Me verandëMe verandë

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: DR 5017 IR
 • Kati Nr.: 1
 • Nr i Dhomave: 1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Kapanon me qera, Shkozet, Durres ! Me qera
1,600 €
zona: Shkozet
rruga: Shkozet
Qyteti: Durres
Nga Data: -

 Mesazh

8 - 4 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 Në shitje
Apartament 2+1
Rruga Pavaresia,Durres, Durrësit
35,000 €
Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Durres,Bashkia Durrës, Durrësit
0 €
Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Pavarsia,Durres, Durrësit
250,000 €
Truall ne Kallm Në shitje
Truall ne Kallm
Durres,Durres, Durrësit
187,000 €
Vile ne Durres Në shitje
Vile ne Durres
Karl Topia,Durres, Durrësit
1,000,000 €
OKAZION !!! Apartament… Në shitje
OKAZION !!! Apartament…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
33,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Egnatia,Durres, Durrësit
99,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Fari i Durresit,Durres, Durrësit
40,000 €