SUPER OKAZION- SHITET BIZNES OSE JEPET ME QERA

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Komerciale
  170 m2
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Shitje & Qera
  250,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
SUPER OKAZION. Shitet ose jepet me qera lokali,(QERAJA E LOKALIN 700 EURO/MUAJ) "bar-restorant, piceri" ne zonen e kopshtit zoologjik/ botanik, nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes ne te cilen ndodhen blloqe lokalesh me frekuentim te larte. Ambienti konsiston ne nje siperfaqe te brendshme prej 170 m2 .Lokali eshte i arreduar ne menyre te kendshme dhe bashkohore, me punime mjafte cilesore e parametra te kohes. Eshte funksional me te gjithe aksesoret dhe paisjet e nevojshme per bar/restorant. Ambienti shitet si njesi dhe si biznes. Gjithashtu ka nje klientele te rregullt. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione apo per nje vizite ne prone mund te me Kontakton : 0698095095
Email : marketing@infoprona
 Kërkesa specifike
 • Me hipotekëMe hipotekë

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 2003 B
 • Kati Nr.: 1
 • Nr i Dhomave: 0
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
SUPER OKAZION- SHITET BIZNES OSE JEPET ME QERA Shitje & Qera
250,000 €
zona: Tirane
rruga: Rruga Shyqyri Brari
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

6 X 8 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Shitet Vile ne Berat Në shitje
Shitet Vile ne Berat
Berat,Berat, Beratit
0 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Durres,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet Apartamenti 2+1… Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1…
Mali i Robit,Tiranë,Tiranës
80,000 €
Shitet Rezidence Private… Në shitje
Shitet Rezidence Private…
Qerret,Tiranë,Tiranës
135,200 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Egnatia,Durres, Durrësit
80,000 €
Shitet Apartament 1+1… Në shitje
Shitet Apartament 1+1…
Agip Plazh,Durres, Durrësit
60,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Currila,Durres, Durrësit
75,000 €
Shitet Apartament 2+1… Në shitje
Shitet Apartament 2+1…
Fusha e Ranes,Durres, Durrësit
65,000 €
Shitet Apartamenti 1+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 1+1
L.13,Durres, Durrësit
40,000 €
Apartament 2+1 Në shitje
Apartament 2+1
Rruga Pavaresia,Durres, Durrësit
35,000 €
Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Durres,Bashkia Durrës, Durrësit
0 €
Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Pavarsia,Durres, Durrësit
250,000 €
Truall ne Kallm Në shitje
Truall ne Kallm
Durres,Durres, Durrësit
187,000 €