Jepet Kapanon me Qera ne Marikaj

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Industriale
  4231 m2
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 4 Tualete
 • Me qera
  4,000 € Për muaj
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2018
 Përshkrimi
 Jo shume larg Tiranes, ne rrugen ekzistuese Vore-Marikaj jepet me qera nje Kapanon i cili eshte ne ndertim e siper. Kapanoni eshte totalisht me dokumentacion te rregullt, me hipoteke dhe leje ndertimi, dhe ka nje planimetri perfekte. Ka akses direkt me rrugen ekzistuese dhe autostraden. Eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti biznesi. Zona ka uje 24 ore, plus energji te rregullt per cdo lloj aktiviteti. Te dhenat e kapanonit jane keto: 
Siperfaqja e prones totale: 4231 m2
Siperfaqja e tokes nga struktura: 1263.8 m2
Siperfaqja e ndertimit: 1395.7 m2
Lartesia e struktures nga kuota 0 do jete 9.2 m 
Qeraja: 4000 Euro / Muaji
Per me shume na kontaktoni ne: 
Kontakt : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com

 Not far from Tirana, in the existing Vore-Marikaj road is rented a big building which is under construction. The cannons are fully documented, with mortgages and construction permits, and there is a perfect plan. There is direct access to the existing road and the highway. It is suitable for any business activity. The area has 24 hours of water, plus regular energy for any activity. The data of the  building are the following:
Total area of land: 4231 m2
Land surface of the structure: 1263.8 m2
Construction area: 1395.7 m2
The height of the structure from quota 0 will be 9.2 m
Price: 4000 Euro / Month
For more information contact us:
Kontakt : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Me garazhMe garazh
 • Me hipotekëMe hipotekë

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0007 IR
 • Kati Nr.: 0
 • Nr i Dhomave:
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Jepet Kapanon me Qera ne Marikaj Me qera
4,000 €
zona: Marikaj
rruga: Autostrada Durres-Tirane
Qyteti: Tiranë
Nga Data: -

 Mesazh

7 X 2 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Vile ne Durres Në shitje
Vile ne Durres
Karl Topia,Durres, Durrësit
1,000,000 €
OKAZION !!! Apartament… Në shitje
OKAZION !!! Apartament…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
33,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Egnatia,Durres, Durrësit
99,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Fari i Durresit,Durres, Durrësit
40,000 €
Shitet apartament 2+1… Shitur
Shitet apartament 2+1…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
120,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Abaz Celkupa,Durres, Durrësit
49,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Hysen Myshketa,Durres, Durrësit
75,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
102,000 €
Apartament 1+1 & Studio… Në shitje
Apartament 1+1 & Studio…
Aleksander Goga,Durres, Durrësit
56,000 €
Ambjent me qera , Rruga… Me qera
Ambjent me qera , Rruga…
Agostin Serreqi,Durres, Durrësit
400 €
Ambjent/dyqan me qera… Me qera
Ambjent/dyqan me qera…
Sefer Efendiu,Durres, Durrësit
280 €
Dyqan/Ambjent ne shitje… Në shitje
Dyqan/Ambjent ne shitje…
Liburnika,Durres, Durrësit
37,000 €