Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga Shyqyri Brari

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  100 m2
  bedroom 2 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Me qera
  250 € Për muaj
  Statusi: Me Qera
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
Pa shkuar te xhamia rruga Shyqyri Brari zona e Liqenit jepet me qera apartament 2+1.
Qeraja eshte 30000 leke/muaj.
Ndodhet ne katin e 4 dhe eshte i pamobiluar.
Ka nje tualet dhe dy ballkone.
Pallati eshte me ashensor dhe jashte ka vend mjaftueshem per parkim.
Per me shume informacion na kontaktoni:
Kontakton : 0698095095
Email : marketing@infoprona
 Kërkesa specifike
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me verandëMe verandë

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 2005 AR2
 • Kati Nr.: 4
 • Nr i Dhomave: 2
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga Shyqyri Brari Me qera
250 €
zona: Kopeshti Zoologjik
rruga: Rruga Shyqyri Brari
Qyteti: Tiranë
Nga Data: -

 Mesazh

8 X 1 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Jepet me qera Apartamenti… Në shitje
Jepet me qera Apartamenti…
Currila,Durres, Durrësit
0 €
Shitet ambjent zyre Në shitje
Shitet ambjent zyre
Bulevardi kryesor,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Plazh,Durres, Durrësit
65,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Kompleksi Rotondo,Durres, Durrësit
0 €
Shitet Apartamenti 1+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 1+1
Rruga Andon Naci,Durres, Durrësit
55,000 €
Shitet Vile ne Berat Në shitje
Shitet Vile ne Berat
Berat,Berat, Beratit
0 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Durres,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet Apartamenti 2+1… Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1…
Mali i Robit,Tiranë,Tiranës
80,000 €