Jepet me qera apartament 3+1, 175 m2 Kopeshti Zoologjik

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  175 m2
  bedroom 3 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Me qera
  700 € Për muaj
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
Kopeshti Zoologjik ,rruga Shyqyri Brari jepet me qera apartament 3+1 me nje siperfaqe 175 m2 .
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim, gjithashtu ka dhe nje magazine  depo.
Ka 2 tualete dhe eshte totalisht e mobiluar ne menyre moderne.
I plotesuar me garazhd perkates per makinen .
700 euro qera .

Kontakton : 0698095095
Email : marketing@infoprona


 Kërkesa specifike
 • Antenë TVAntenë TV
 • Me administrimMe administrim
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me garazhMe garazh
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me verandëMe verandë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 2003 AR3
 • Kati Nr.: 5
 • Nr i Dhomave: 3
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
Jepet me qera apartament 3+1, 175 m2 Kopeshti Zoologjik Me qera
700 €
zona: Kopeshti Zoologjik
rruga: Rruga Shyqyri Brari
Qyteti: Tiranë
Nga Data: -

 Mesazh

7 - 10 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Plazh,Durres, Durrësit
65,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Kompleksi Rotondo,Durres, Durrësit
0 €
Shitet Apartamenti 1+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 1+1
Rruga Andon Naci,Durres, Durrësit
55,000 €
Shitet Vile ne Berat Në shitje
Shitet Vile ne Berat
Berat,Berat, Beratit
0 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Durres,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet Apartamenti 2+1… Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1…
Mali i Robit,Tiranë,Tiranës
80,000 €
Shitet Rezidence Private… Në shitje
Shitet Rezidence Private…
Qerret,Tiranë,Tiranës
135,200 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Egnatia,Durres, Durrësit
80,000 €
Shitet Apartament 1+1… Në shitje
Shitet Apartament 1+1…
Agip Plazh,Durres, Durrësit
60,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Currila,Durres, Durrësit
75,000 €