SHITET apartament 2+1 ne zonen Ali Dem

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  72 m2
  bedroom 2 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Në shitje
  65,000 €
  Statusi: Shitur
  Viti ndërtimit: 2014
 Përshkrimi
 Ne zonen e Ali Demit, pran ish fushes sportit shitet apartament 2+1 ne nje pallat me ashensor. Apartamenti eshte ndertim i ri, i 2014, me kontrate shitjeje. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 83.45 m2, ku 72 m2 jane neto te brendshme. Apartamenti ka punime cilesore, ndodhet ne katin e 3 banim dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, salloni bashke me guzhinen, korridori, nje verande e madhe dhe nje tualet me dritare e cila eshte e pajisur dhe me kabine dushi. Ndodhet ne lagje te qete dhe prane linjave urbane. Shitet e mobiluar.
Shitet: 65000 Euro.
Kontaktoni : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com


 In the area of Ali Demit, near the former sports field is sold as a 2 + 1 apartment. The apartment is a new construction, of 2014, with a sales contract. The total area of the apartment is 83.45 m2 where 72 m2 is internal net. The apartment has quality work, located on the 3rd floor and is organized in 2 bedrooms, living room with kitchen, corridor, large veranda and a bathroom with window and equipped with shower cubicle. It is located in a quiet neighbourhood and close to urban lines. Sold furnished.
Kontaktoni : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Me administrimMe administrim
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me kontratëMe kontratë
 • Me verandëMe verandë
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0418 A2
 • Kati Nr.: 3
 • Nr i Dhomave: 2+1
 Veçori
Vendndodhja në hartë

 

Shikim i shpejtë
SHITET apartament 2+1 ne zonen Ali Dem Shitur
65,000 €
zona: Ali Demi
rruga: Idriz Dollaku
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

5 - 7 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Truall ne Kallm Në shitje
Truall ne Kallm
Durres,Durres, Durrësit
187,000 €
Vile ne Durres Në shitje
Vile ne Durres
Karl Topia,Durres, Durrësit
1,000,000 €
OKAZION !!! Apartament… Në shitje
OKAZION !!! Apartament…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
33,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Egnatia,Durres, Durrësit
99,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Fari i Durresit,Durres, Durrësit
40,000 €
Shitet apartament 2+1… Shitur
Shitet apartament 2+1…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
120,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Abaz Celkupa,Durres, Durrësit
49,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Hysen Myshketa,Durres, Durrësit
75,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
102,000 €
Apartament 1+1 & Studio… Në shitje
Apartament 1+1 & Studio…
Aleksander Goga,Durres, Durrësit
56,000 €
Ambjent me qera , Rruga… Me qera
Ambjent me qera , Rruga…
Agostin Serreqi,Durres, Durrësit
400 €