SHITET ambjent komercial prane Spitalit Ushtarak Laprake

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Komerciale
  53 m2
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Në shitje
  105,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
 Ne nje zone shume te njohur dhe e pershtashme per te ushtruar biznes, shitet njesi sherbimi me siperfaqe hipotekore 53.8 m2. Ambjenti ndodhet prane rruges kryesore, stacionit urbanistik dhe zonave me me shume levizje. Ambjenti duke qene kaq afer spitalit ushtarak dhe atij amerikan, eshte i pershtatshem per laborator, klinike, farmaci, mini market, zyra etj. Ndodhet ne katin 0, ka 1 tualet, uje dhe drita te rregullta. 
Shitet: 105.000 Euro
Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne: 
Kontakton : 0698095095
Email : marketing@infoprona

 In a well known and convenient area to practice business, a 53.8 m2 mortgage unit is sold. Space is located near the main street, the urbanization station and the most moving areas. The environment, being so close to the military and American hospital, is suitable for laboratory, clinical, pharmacy, mini market, office etc. Located on floor 0, there are 1 toilet, water and regular light.
Price: 105.000 Euro
For a visit to the property contact us at:
Kontakton : 0698095095
Email : marketing@infoprona
 Kërkesa specifike
 • E pa banuarE pa banuar
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0214 K
 • Kati Nr.: 0
 • Nr i Dhomave: 1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
SHITET ambjent komercial prane Spitalit Ushtarak Laprake Në shitje
105,000 €
zona: Spitali Ushtarak
rruga: zona Laprakës
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

8 X 4 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Vile ne Durres Në shitje
Vile ne Durres
Karl Topia,Durres, Durrësit
1,000,000 €
OKAZION !!! Apartament… Në shitje
OKAZION !!! Apartament…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
33,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Egnatia,Durres, Durrësit
99,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Fari i Durresit,Durres, Durrësit
40,000 €
Shitet apartament 2+1… Shitur
Shitet apartament 2+1…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
120,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Abaz Celkupa,Durres, Durrësit
49,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Hysen Myshketa,Durres, Durrësit
75,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
102,000 €
Apartament 1+1 & Studio… Në shitje
Apartament 1+1 & Studio…
Aleksander Goga,Durres, Durrësit
56,000 €
Ambjent me qera , Rruga… Me qera
Ambjent me qera , Rruga…
Agostin Serreqi,Durres, Durrësit
400 €
Ambjent/dyqan me qera… Me qera
Ambjent/dyqan me qera…
Sefer Efendiu,Durres, Durrësit
280 €
Dyqan/Ambjent ne shitje… Në shitje
Dyqan/Ambjent ne shitje…
Liburnika,Durres, Durrësit
37,000 €