SHITET lokal prane ish-stacionit te fundit te Tiranes se re

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Komerciale
  100 m2
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Në shitje
  260,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2012
 Përshkrimi
 Prane ish-stacionit te fundit te Tiranes se re shitet lokal me siperfaqe hipotekore 100 m2. Lokali eshte i mire arreduar me mobilim bashkekohor dhe me te gjitha pajiset e nevojshme per zhvillimin e biznesit si lokal. Eshte i shtruar me parket, 2 tualete, dhe me nje kombinim mjaft te mire te ngjyrave dhe ndricimit gje e cila e ben nje ambjent komod dhe relaxues. Ka nje klientele te rregullt, eshte biznes i ngritur tashme prej 6 vitesh. Lokali ka dy ambjente te jashtme: nje verande te perparme me siperfaqe 50 m2, dhe nje verande te pasme me siperfaqe te konsiderushme prej 30 m2. Me aspirim dhe kondicionim te pershtatshem per ditet e nxehta te stines dhe ato te ftohta te stines se dimrit gje te cilen e ben mjaft te frekuentuar nga klientet. Lokali ndodhet buze rruges kryesore, ne nje zone me shume levizje dhe te populluar dhe ka nje kryqezim mes zonave me kryesore te Tiranes: 21-Dhjetori, Myslym Shyri, Ish-parku autobusave, Rruga e Kavajes etj. Lokali ka nje investim mjaft te mire brenda tij dhe eshte ne proces hipotekimi.
Shitet: 260000 Euro 
Per nje vizite ne prone e me shume detaje na kontaktoni ne: 
Kontakton : 0698095095
Email : marketing@infoprona

 Near the ish-stacioni i fundit i Tiranes re, street Muhedin Llagami, is sold a new building with a 100 m2 mortgage area. The premises are well furnished with contemporary furnishings and all the necessary equipment for business development as a local. It is paved with parquet, two toilets, and with a very good combination of colours and lighting which makes it a cosy and relaxed environment. He has a regular clientele, he is a business established since he has been working for 6 years now. The premises have two outdoor areas: a front veranda with 50m2 of space and a rear veranda with a considerable surface area of 30m2. With aspiration and conditioning suitable for hot summer days and cold winter days this is what makes the client frequent. The site is located on the edge of the main road, in a more mobile and populated area and there are a crossroads between the most important areas of Tirana: 21st December, Myslym Shyri, Former Bus Park, Kavaja Street etc. ... The premises have an investment time well within it and is undergoing a mortgage process.
Price: 260000 Euro
For a property visit and more details contact us at:
Kontakton : 0698095095
Email : marketing@infoprona

 Kërkesa specifike
 • Me administrimMe administrim
 • Me garazhMe garazh
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me kontratëMe kontratë
 • Me verandëMe verandë
 • Sistem ngrohjeSistem ngrohje
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0215 K
 • Kati Nr.: 0
 • Nr i Dhomave:
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
SHITET lokal prane ish-stacionit te fundit te Tiranes se re Në shitje
260,000 €
zona: Ish-stacioni i fundit i Tiranes se re
rruga: Rruga Muhedin Llagami
Qyteti: Tirana

 Mesazh

10 - 1 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Kompleksi Rotondo,Durres, Durrësit
0 €
Shitet Apartamenti 1+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 1+1
Rruga Andon Naci,Durres, Durrësit
55,000 €
Shitet Vile ne Berat Në shitje
Shitet Vile ne Berat
Berat,Berat, Beratit
0 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Durres,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet Apartamenti 2+1… Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1…
Mali i Robit,Tiranë,Tiranës
80,000 €
Shitet Rezidence Private… Në shitje
Shitet Rezidence Private…
Qerret,Tiranë,Tiranës
135,200 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Egnatia,Durres, Durrësit
80,000 €
Shitet Apartament 1+1… Në shitje
Shitet Apartament 1+1…
Agip Plazh,Durres, Durrësit
60,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Currila,Durres, Durrësit
75,000 €
Shitet Apartament 2+1… Në shitje
Shitet Apartament 2+1…
Fusha e Ranes,Durres, Durrësit
65,000 €
Shitet Apartamenti 1+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 1+1
L.13,Durres, Durrësit
40,000 €