SHITET apartament 2+1 prane Shkolles Baletit

Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  129 m2
  bedroom 2 Dhoma
  bathroom 2 Tualete
 • Në shitje
  126,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
  Ne nje zone te qete, fare prane shkolles Baletit, shitet apartament 2+1. Ka nje siperfaqe te bollshme hipotekore prej 129 m2. Hapsire kjo qe e ben apartamentin shume komod dhe te lakmueshem per zonen ku ndodhet. Eshte i organizuar ne 2 dhoma, salloni me guzhinen, 2 tualete me dritare dhe ballkoni. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati me ashensor. Ka orientim te mire, gje te cilin e ben te ndricuar gjate gjithe kohes.  
Shitet: 126.000 Euro
Per nje vizite dhe me shume informacion rreth prones na kontaktoni: 
Kontakt : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com

 In a quiet area, near the ballet school, a 2 + 1 apartment is sold. It has an abundant mortgage area of 129 m2. This space makes the apartment very cosy and delightful in the area where it is located. It is organized in 2 rooms, a living room with kitchen, 2 bathrooms with windows and a balcony. It is located on the 6th floor of a building with lift. It has a good orientation, which makes it illuminated all the time.
For sale: 126.000 Euro
For a visit and more information about the property contact us: Kontakt : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner
 • Me verandëMe verandë
 • Të mobiluaraTë mobiluara
 • Tualet me dritareTualet me dritare

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0436 A2
 • Kati Nr.: 6
 • Nr i Dhomave: 2+1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
SHITET apartament 2+1 prane Shkolles Baletit Në shitje
126,000 €
zona: Shkolla Baletit
rruga: Petro Nini Luarasi
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

2 X 6 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Shitet Vile ne Berat Në shitje
Shitet Vile ne Berat
Berat,Berat, Beratit
0 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Durres,Durres, Durrësit
130,000 €
Shitet Apartamenti 2+1… Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1…
Mali i Robit,Tiranë,Tiranës
80,000 €
Shitet Rezidence Private… Në shitje
Shitet Rezidence Private…
Qerret,Tiranë,Tiranës
135,200 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Egnatia,Durres, Durrësit
80,000 €
Shitet Apartament 1+1… Në shitje
Shitet Apartament 1+1…
Agip Plazh,Durres, Durrësit
60,000 €
Shitet Apartamenti 2+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 2+1
Currila,Durres, Durrësit
75,000 €
Shitet Apartament 2+1… Në shitje
Shitet Apartament 2+1…
Fusha e Ranes,Durres, Durrësit
65,000 €
Shitet Apartamenti 1+1 Në shitje
Shitet Apartamenti 1+1
L.13,Durres, Durrësit
40,000 €
Apartament 2+1 Në shitje
Apartament 2+1
Rruga Pavaresia,Durres, Durrësit
35,000 €
Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Durres,Bashkia Durrës, Durrësit
0 €
Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Pavarsia,Durres, Durrësit
250,000 €
Truall ne Kallm Në shitje
Truall ne Kallm
Durres,Durres, Durrësit
187,000 €