SHITET Ambjent Komercial tek Mine Peza

Gallery Image
 • Komerciale
  47 m2
  bedroom 0 Dhoma
  bathroom 0 Tualete
 • Në shitje
  60,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 0
 Përshkrimi
 Prane Qendres dhe Unazes se vogel, tek rruga Mine Peza shitet ambjent komercial i cili ka funksionuar si bar-lokal. Ka siperfaqe te brendshme 36 m2 dhe 11 m2 eshte ambjent i jashtem. Ndodhet ne katin 0. Ka 1 tualet brenda dhe eshte i pajisur me kondicioner, fasad xhami, grile dhe tenda per diellin. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti biznesi: Dyqan, lokal, zyre, mini market etj. Eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor. 
Shitet: 60.000 Euro
Per nje vizite ne prone na kontaktoni:
Kontakt : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com

 Near the Center and Unaza e vogel, on the Mine Peza Street is sold commercial space which has functioned as a bar-local. It has 36 m2 of living space and 11 m2 of living space. It is located on the 2nd floor. It has 1 toilet inside and is equipped with air conditioner, glass facade, lattice and sun tent. Suitable for any business activity: shop, local, office, mini market etc. It is with regular mortgage documentation.
For sale: 60.000 Euro
For a visit to the property contact us:
Kontakt : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • E pa banuarE pa banuar
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me kondicionerMe kondicioner

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0218 K
 • Kati Nr.: 0
 • Nr i Dhomave: 1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
SHITET Ambjent Komercial tek Mine Peza Në shitje
60,000 €
zona: Mine Peza
rruga: Rr. Mine Peza
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

9 + 4 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Durres,Bashkia Durrës, Durrësit
0 €
Papafingo ne Durres… Në shitje
Papafingo ne Durres…
Pavarsia,Durres, Durrësit
250,000 €
Truall ne Kallm Në shitje
Truall ne Kallm
Durres,Durres, Durrësit
187,000 €
Vile ne Durres Në shitje
Vile ne Durres
Karl Topia,Durres, Durrësit
1,000,000 €
OKAZION !!! Apartament… Në shitje
OKAZION !!! Apartament…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
33,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Egnatia,Durres, Durrësit
99,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Fari i Durresit,Durres, Durrësit
40,000 €
Shitet apartament 2+1… Shitur
Shitet apartament 2+1…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
120,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Abaz Celkupa,Durres, Durrësit
49,000 €