SHITET apartament 2+1 prane Ish Ekspozites

Gallery Image Gallery Image
 • Apartament
  78 m2
  bedroom 2 Dhoma
  bathroom 1 Tualete
 • Në shitje
  83,000 €
  Statusi: Të reja
  Viti ndërtimit: 2000
 Përshkrimi
 Prane Ish ekspozites shitet apartament 2+1 me siperfaqe hipotekore 78 m2. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati me ashensor. I organizuar ne 1 dhome gjumi, sallonin dhe guzina bashke, korridori, 1 tualet i pajisur me hidromasazh dhe 1 ballkon. Eshte i mobiluar me kushtet baze. Ndodhet ne zonat me te lakmuara te Tiranes sepse ndodhet prane bllokut, qendres dhe unazes se vogel.
Shitet: 83.000 Euro
Per nje vizite ne prone na kontaktoni:
Kontakt : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com

 Near ish ekspozita is for sale a 2 + 1 apartment with 78 m2 with mortgages. It is located on the 7th floor of a building with lift. Organized in 1 bedroom, living room and living room, corridor, 1 toilet with hydromassage and 1 balcony. It is furnished with basic conditions. It is located in the most coveted areas of Tirana because it is located near the block, the centre and the small unaza area.
Price: 83.000 Euro
For a visit to the property contact us:
Kontakt : 0698095095
Email : marketing@infoprona.com
 Kërkesa specifike
 • Me ashensorMe ashensor
 • Me hipotekëMe hipotekë
 • Me verandëMe verandë
 • Të mobiluaraTë mobiluara

 Eficenca Energjitike:

 Të dhëna të tjera
 • Nr. Referencës: TR 0199 A2
 • Kati Nr.: 7
 • Nr i Dhomave: 2+1
 Veçori
Vendndodhja në hartë
Galeria fotove

 

Shikim i shpejtë
SHITET apartament 2+1 prane Ish Ekspozites Në shitje
83,000 €
zona: Ish ekspozita
rruga: Bulevardi Gjergj Fishta
Qyteti: Tiranë

 Mesazh

2 - 8 = ?

 Llgoarit kredinë

  

Prona të ngjashme

Truall ne Kallm Në shitje
Truall ne Kallm
Durres,Durres, Durrësit
187,000 €
Vile ne Durres Në shitje
Vile ne Durres
Karl Topia,Durres, Durrësit
1,000,000 €
OKAZION !!! Apartament… Në shitje
OKAZION !!! Apartament…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
33,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Egnatia,Durres, Durrësit
99,000 €
Apartament 1+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 1+1 ne shitje…
Fari i Durresit,Durres, Durrësit
40,000 €
Shitet apartament 2+1… Shitur
Shitet apartament 2+1…
Rruga Shyqyri Brari,Tiranë,Tiranës
120,000 €
Apartament 2+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 2+1 ne shitje…
Abaz Celkupa,Durres, Durrësit
49,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Hysen Myshketa,Durres, Durrësit
75,000 €
Apartament 3+1 ne shitje… Në shitje
Apartament 3+1 ne shitje…
Kasem Durresi,Durres, Durrësit
102,000 €
Apartament 1+1 & Studio… Në shitje
Apartament 1+1 & Studio…
Aleksander Goga,Durres, Durrësit
56,000 €
Ambjent me qera , Rruga… Me qera
Ambjent me qera , Rruga…
Agostin Serreqi,Durres, Durrësit
400 €